Jaunumi

30.06.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 19.jūnija t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
25.06.2015

Jūnija izskaņā uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies konkursa #GarāžasGrupa finālisti, „Sunshine Band”, DJ Artis Volfs un grupa „Olas”

Šonedēļ „Origo Summer Stage” iepriecinās pilsētas iedzīvotājus un viesus ar diviem muzikāli daudzveidīgiem koncertiem.

Lasīt vairāk
19.06.2015

Konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņi aizraujošā ekskursijā iepazīst t/c „Origo”

Vakar tirdzniecības centram „Origo” bija liels prieks pie sevis uzņemt 28 zinātkārus konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņus, kas aizraujošā ekskursijā iepazina tirdzniecības centra apkārtni un to, kā strādā tirdzniecības centrs.

Lasīt vairāk
16.06.2015

Šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies Pieci.lv #GarāžasGrupa konkursa uzvarētāji un apvienība „FunCOOLio”

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” arī šonedēļ turpina izklaidēt pilsētas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīviem un daudzveidīgiem koncertiem. Ceturtdien, 18. jūnijā, plkst 17:00 uz skatuves kāps labākie jaunie pašmāju izpildītāji, kas iekļuvuši radio Pieci.lv konkursa finālā, bet piektdien, 19. jūnijā, plkst. 16:00 „Origo Summer Stage” festivāla ietvaros uzstāsies instrumentālās mūzikas apvienība „FunCOOLio”.


Lasīt vairāk
11.06.2015

DJ Magnuss Eriņš un čigānu džeza trio „Retro Limited” šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves

Tradicionāli vasara ir mūzikas festivālu laiks, kad gan koncertzāles un brīvdabas estrādes, gan arī Stacijas laukums pie t/c „Origo” tiek pieskandināti ar daudzveidīgu koncertu programmu. Arī šonedēļ kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” turpina priecēt Rīgas iedzīvotājus un viesus ar bezmaksas koncertu programmu.

Lasīt vairāk