Jaunumi

12.18.2014

144 STUNDU LABDARĪBAS MARATONS „DOD PIECI!” IR ATKLĀTS

Šodien, 17. decembrī, plkst. 18.00, mūziķim Renāram Kauperam svinīgi aizslēdzot durvis, aizsākās 144 stundu labdarības maratons „Dod pieci!”, kurā līdz 23. decembrim tiks vākti līdzekļi vairāk nekā 5000 vientuļiem un mazturīgiem Latvijas senioriem. Trīs Pieci.lv dīdžeji sešas diennaktis dzīvos īpaši izveidotā stikla studijā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” un par ziedojumiem senioru atbalstam atskaņos klausītāju izvēlētas dziesmas.

Lasīt vairāk
12.09.2014

Ziemassvētku brīnums Stacijas laukumā 17. decembrī

No 17. līdz 23. decembrim laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” pirmo reizi Baltijā notiks unikāls 144 stundu ilgs labdarības maratons “Dod pieci!”. Tā ietvaros tiks vākti līdzekļi Ziemassvētku dāvanām Latvijas vientuļajiem un maznodrošinātajiem senioriem.

Lasīt vairāk
12.09.2014

Pagūsti sarūpēt dāvanas visiem!

Sveces, piparkūku smarža, eglītes rotāšana un mīļu dāvanu pasniegšana – tas viss ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Šajā laikā vēlamies savus mīļos iepriecināt ar dāvanām, kas ir sirdij tuvas un īpašas, tomēr dažkārt ir tik grūti trāpīt „tieši mērķī” un atrast saviem tuviniekiem pašu piemērotāko.
Katrs esam tik dažādi, tādēļ dāvināšanas process mums katram nozīmē ko citu. Palīdzot ar svētku laika dāvanu sarūpēšanu, iesakām novērtēt, kādam dāvanu saņēmēja tipam atbilst jūsu tuvinieki.

Lasīt vairāk
12.09.2014

SĀC JAUNO GADU AR JAUNU GARDEROBI!

Gada nogales svētku garderobē dominē klasiskas vērtības – smalkas mežģīnes un zīds, grezni brokāta un samta audumi un kažokādas detaļas. Universāls risinājums vakara apģērbam – mazā, melnā kokteiļkleita.

Lasīt vairāk
12.09.2014

10 idejas iekļūšanai Salavecīša labajā sarakstā

Darīt labu nemaz nav tik grūti, dažkārt pietiek ar labu vārdu vai sirsnīgu smaidu, lai padarītu kāda dienu skaistāku. Piedāvājam 10 idejas labiem darbiem, kuras izpildot tu noteikti nokļūsi Salavecīša labajā sarakstā.

Lasīt vairāk