Jaunumi

20.12.2017

#SVĒTKINĀK laimē dāvanas no “Origo”!

Līdz pat 31. decembrim šeit, kā arī  t/c “Origo” sociālajos kanālos Facebook un Instagram, atradīsi dāvanu idejas saviem tuvākajiem, draugiem un kolēģiem, un iedvesmu kā uzburt svētku noskaņu sev un citiem! Seko t/c “Origo” sociālajos kontos, piedalies konkursos un tiec pie Galactico Dāvanu kartes vai citām tik pat iepriecinošām dāvanām! Lai gaiši un priecīgi svētki!

Lasīt vairāk
01.12.2017

Iesaiņo dāvanas bez maksas!

No 5. līdz 31. decembrim uzrādi pirkuma čeku un Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti, un ORIGO pirktās dāvanas iesaiņosim bez maksas.

Lasīt vairāk
15.11.2017

T/c “Origo” ielūdz uz Latvijas simtgadei veltītas lielformāta izstādes atklāšanu

Atzīmējot Latvijas valsts svētkus, šī gada 16. novembrī plkst. 14.00 laukumā pie t/c “Origo” tiks atklāta lielformāta brīvdabas izstāde “PUBLISKIE SPOGUĻI. Plakāti 1834–2017”. Latvijas simtgadei veltītajā izstādē, kas ir jau otrais tirdzniecības centra “Origo” dāvinājums Latvijas iedzīvotājiem valsts jubilejā, apmeklētāji varēs aplūkot un iepazīties ar vairāk nekā 80 spilgtākajiem mākslinieku darbiem, novērtējot to izteiksmīgo valodu un vēstījumu, kas arvien mudinājis cilvēku iedziļināties tā brīža dzīves aktualitātēs – sākot ar grotesku un beidzot ar dziļi filozofisku ideju manifestāciju. Izstāde sniegs retrospektīvu ieskatu plakāta vēsturē Latvijā no 19. gs. sākuma līdz pat mūsdienām.

Lasīt vairāk
06.10.2017

SATIEC SKAISTU RUDENI T/C ORIGO!

Vai zini kur sastapt skaistu rudeni? Šosezon tas slēpjas krāsās un niansēs! Ietērp sevi aktuālajās rudens krāsās, iepērkoties vairāk kā 200 t/c Origo veikalos un, reģistrējot savus pirkumus ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti, saņem 2x vairāk punktu!

Lasīt vairāk
24.08.2017

Jaunā MOHITO Musée lookbook ir klāt

Garākā gada diena, Parīzes modes muzejs un talantīgā Sonia Szóstak kameras otrā pusē – tas ir tikai mazs ieskats MOHITO Musée lookbook tapšanas procesā. Fotogrāfijās, kas tapušas pie Neo-Renesasnes pērles “Palais Galliera” dominē sievišķīgi silueti, kas lieliski atspoguļo šī rudens aktuālāko modi. Šī sezona iezīmējas daudzveidīgās stila kombinācijās un nesamākslotā elegancē.  Musée lookbook seja ir Brygida ‘Bree’ Naumowicz.

Lasīt vairāk