Jaunumi

07.08.2014

„Origo Summer Stage” turpina atspoguļot vasaras mūzikas festivālus

Šajā vasarā neatņemama kultūras dzīves sastāvdaļa ir daudzie mūzikas festivāli, kas pieskandina ne tikai koncertzāles un brīvdabas estrādes, bet arī pašu galvaspilsētas sirdi – Stacijas laukumu pie tirdzniecības centra „Origo”, kur katru nedēļu vasaras kultūras aktivitāšu centra „Origo Summer Stage” ietvaros norisinās dažādi augstvērtīgi bezmaksas koncerti.

Lasīt vairāk
06.04.2014

Kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage piecu gadu jubileju atzīmē kopā ar Musiqq un Otra puse

Ceturtdien, 5. jūnijā plkst. 17:00 pie T/C Origo Stacijas laukumā ar grupu Musiqq un Otra puse koncertu tiks atklāta ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra Origo Summer Stagepiektā sezona. Visas vasaras garumā rīdzinieki un galvaspilsētas viesi tiek aicināti uz radošiem bezmaksas kultūras pasākumiem pašā pilsētas centrā ērti iekārtojoties kādā no vasaras kafejnīcām!

Lasīt vairāk
03.13.2014

Fotogrāfa Zigismunds Zālmaņa izstāde „Ceļā uz Olimpu” papildināta ar jauniem attēliem

Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” apskatāmā sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa lielformāta fotogrāfiju izstāde „Ceļā uz Olimpu” papildināta ar attāliem no 2014.gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos.

Lasīt vairāk
01.17.2014

Pie „Origo” apskatāma sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa izstāde „Ceļā uz Olimpu”

Sākot ar šā gada 17. janvāri – trīs nedēļas pirms 2014.gada Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas – Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” būs apskatāma sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa lielformāta fotogrāfiju izstāde „Ceļā uz Olimpu”.

Lasīt vairāk
12.20.2013

Dāvanu saiņošana

Pie mums var iesaiņot dāvanas! No 16. līdz 22. decembrim katru dienu no 16:00 līdz 20:00. Uzrādot t/c Origo pirkuma čeku un Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti.

Lasīt vairāk