Jaunumi

06.10.2017

SATIEC SKAISTU RUDENI T/C ORIGO!

Vai zini kur sastapt skaistu rudeni? Šosezon tas slēpjas krāsās un niansēs! Ietērp sevi aktuālajās rudens krāsās, iepērkoties vairāk kā 200 t/c Origo veikalos un, reģistrējot savus pirkumus ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti, saņem 2x vairāk punktu!

Lasīt vairāk
24.08.2017

Jaunā MOHITO Musée lookbook ir klāt

Garākā gada diena, Parīzes modes muzejs un talantīgā Sonia Szóstak kameras otrā pusē – tas ir tikai mazs ieskats MOHITO Musée lookbook tapšanas procesā. Fotogrāfijās, kas tapušas pie Neo-Renesasnes pērles “Palais Galliera” dominē sievišķīgi silueti, kas lieliski atspoguļo šī rudens aktuālāko modi. Šī sezona iezīmējas daudzveidīgās stila kombinācijās un nesamākslotā elegancē.  Musée lookbook seja ir Brygida ‘Bree’ Naumowicz.

Lasīt vairāk
16.08.2017

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris pirmo reizi sniedza nebijuša mēroga klasiskās mūzikas koncertu “Origo” laukumā

Šī gada 11. augustā “Origo Summer Stage” Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris zem klajas debess sapulcēja vairākus simtus pilsētnieku un pilsētas viesu, lai nospēlētu Antonīna Dvoržāka skaņdarbus, kurus diriģēja LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga. Pasākumu ar klātbūtni pagodināja Latvijas Republikas kultūras ministre Dace Melbārde.

Lasīt vairāk
14.08.2017

MOHITO jaunā Rudens/ Ziemas kolekcija 2017 BIROJA VIENKĀRŠĪBA

MOHITO uzsāk jauno sezonu ar kolekciju “Simple Office” jeb Biroja vienkāršība. Šī kolekcija apvieno karstākās modes tendenes, kas nāk taisnā ceļā no augstās modes mēlēm, ar klasiskā biznesa stila elementiem. Tai piemīt vienkāršība un sievišķība gan apģērba piegriezumos, gan audumu izvēlē, kolekcijas dominējošās krāsas – pelēka, tumši zila, plumju un melna. Starp lielizmēra žaketēm un elegantām biksēm atradīsi arī oriģinālas, nestandarta opcijas.

Lasīt vairāk
10.08.2017

Pirmo reizi “Origo Summer Stage” vēsturē uzstāsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Piektdien, 11. augustā, plkst. 19.00 pirmo reizi “Origo Summer Stage” būs iespēja dzirdēt nebijuša mēroga klasiskās mūzikas koncertu Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) izpildījumā zem klajas debess. LNSO spēlēs Antonīna Dvoržāka skaņdarbus, un tos diriģēs LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga.

Lasīt vairāk