Jaunumi

24.08.2016

“ORIGO” FOLKFESTIVĀLS PRIECĒS AR DAŽĀDU TAUTU ETNO UN FOLKMŪZIKU

Tuvojoties augusta izskaņai, kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina priecēt ar augstvērtīgiem pašmāju un ārzemju mūzikas izpildītāju koncertiem. Ceturtdien, 25. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 ikviens bez maksas varēs baudīt tradicionālo “Origo” folkfestivālu, kurā uzstāsies Deniss Paškevičs un grupa “Baraka”, postfolkoras grupa “Iļģi” un mūzikas izpildītājs Sauļus Petreikis no Lietuvas.

Lasīt vairāk
06.08.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” AUGUSTA KONCERTPROGRAMMA: KRĀŠŅIE RĪGAS SVĒTKI, “ORIGO” FOLKFESTIVĀLS UN CITI SPILGTI KONCERTI

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina grandiozo koncertsezonu ar īpaši vērienīgiem un daudzveidīgiem koncertiem pašā Rīgas sirdī. Augusta vidū Rīgas svētku ietvaros norisināsies cikla “Dziesmu tilti no sirds uz sirdi” koncerti, kur trīs dienu garumā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” varēs baudīt augstvērtīgus dziesmu un deju mākslinieku priekšnesumus. Tāpat arī notiks tradicionālais “Origo” folkfestivāls, pulcējot kopā dažādus etno un folkmūzikas māksliniekus. Visus koncertus “Origo Summer Stage” ir iespēja baudīt bez maksas.

Lasīt vairāk
01.08.2016

LAUKUMĀ PIE TIRDZNIECĪBAS CENTRA "ORIGO" ATKLĀJ SKOLAS GAITĀM VELTĪTO LABDARĪBAS AKCIJU "PIETURA: SKOLA"

Pirmdien, 1.augustā, laukumā pie tirdzniecības centra "Origo" tika atklāta mācību gada sākumam veltītā labdarības akcija "Pietura: Skola". Akcijas mērķis ir atbalstīt daudzbērnu ģimenes, gatavojoties skolas laikam.

Lasīt vairāk
25.07.2016

AIESEC IEPAZĪSTINA AR DAŽĀDU TAUTU TRADĪCIJĀM KULTŪRAS SVĒTKOS “GLOBAL VILLAGE”

20. jūlijā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” norisinājās pasaulē lielākās jauniešu organizācijas “AIESEC” rīkotie vērienīgie kultūras svētki “Global Village” jeb “Internacionālais Ciemats”. Jaunieši no 25 pasaules valstīm sanāca kopā, lai iepazīstinātu ar savu kultūru un tradīcijām, parādot tradicionālos tērpus, suvenīrus, ēdienus, dziesmas un dejas.

Lasīt vairāk