Jaunumi

01.07.2011

Lietuvas, Latvijas un ASV džeza zvaigznes atklāj „Rīgas Ritmi 2011’’ ar koncertu Origo Summer Stage


Vakar (29.06.2011.) ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi priecēja džeza skaņas labāko mūziķu izpildījumā. Viens no redzamākajiem un radošākajiem savas paaudzes Lietuvas džeza mūziķiem Kestutis Vaiginis & Mirage Octet, viens no oriģinālākajiem mūsdienu džeza un pasaules mūzikas vokālistiem – Filips Hamiltons (Philip Hamilton) no ASV un lieliskie Latvijas džeza vokālisti Diāna Pīrāgs un Laimis Rācenājs ar „Rīgas Ritmi 2011” ieskaņas koncertu uzstājās kultūras aktivitāšu centrā Origo Summer Stage.Festivāla “Rīgas Ritmi” mākslinieciskais direktors Māris Briežkalns: „Jau otro gadu mums ar Origo Summer Stage ir ļoti laba sadarbība! Pati Summer Stage ideja jau ir lieliska, ko pierāda fakts, ka vakar koncertā bija ļoti daudz klausītāju. Cilvēki visu koncerta laiku klausījās, juta līdzi, arī mūziķi bija gandarīti par labo atmosfēru un publiku. Galvenais ir noturēt šādas labas lietas un arī turpmāk piedāvāt klausītājiem kvalitatīvu mūziku.”

SIA "Linstow Center Management" tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska : “Mēs esam ļoti pateicīgi festivāla “Rīgas Ritmi 2011” organizatoriem, kuri bija pirmie, kas noticēja Origo Summer Stage projektam un jau pērn piekrita mūsu vasaras kultūras aktivitāšu centru atklāt ar tik nopietnu un kvalitatīvu festivāla ieskandināšanas pasākumu! Origo Summu Stage arī turpmāk saviem klausītājiem piedāvās kvalitatīvu un daudzpusīgu repertuāru!”

Savukārt lielformāta fotogrāfiju izstāžu galerijā „Origo”, kuru vakar atzinīgi novērtēja arī koncerta mākslinieki, ir redzama džezam veltīta izstāde, ko veidojis dizainers Valdis Majevskis. Izstādē redzami džeza mūziķi no visas pasaules, kuri viesojušies un koncertējuši Latvijā nesenā pagātnē.

Fotogalerija

Summer Stage Rīgas Ritmi