Jaunumi

23.12.2011

Labdarības akcijas „Vairo prieku!” atklāšanas pasākums


2011. gada 22. decembrī no plkst. 12.00 līdz 15.00. T/C „Origo” 1. stāvs, Stacijas laukums 2. Iesaisties un nosūti savu Ziemassvētku sveicienu sirmgalvjiem!Lai arī ielas, pagalmi un zeme nav klāti ar balto sniega segu, mūsu sirdīs ir ienācis Ziemassvētku gaidīšanas laiks un visi mēs vēlamies ticēt svētku brīnumam-priekam! Aicinām arī šogad vairot prieku un dāvāt to līdzcilvēkiem!

Labdarības akcija “Vairo prieku!” tiek rīkota jau no 2008. gada un svētku laikā trīs gados apciemoti un iepriecināti 5680 ļaudis. Šajā gadā ir iecerēts apciemot un iepriecināt 2200 ļaudis: Rīgas Sociālās aprūpes centru seniorus un vientuļos ļaudis, mammas, pusaudzes un mazuļus Iļģuciema ieslodzījuma vietas bērnu namā, bezpajumtniekus, bērnus Lauberes bērnu namā, Rīgas audžuģimeņu vecākus un bērnus, Rīgas sociālo māju bērnus un jauniešus.

22. decembrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 T/C „Origo” ikviens ir aicināts uz akcijas atklāšanas pasākumu! Tiks atklāta Gundegas Gobas fotogrāfiju izstāde „Ezerkrastnieki”, kas vēstīs par brīvprātīgajā darbā satiktiem un iemīļotiem Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiāles „Ezerkrasti” iemītniekiem, aicinot sabiedrību, īpaši jauniešus, būt sociāli aktīvākiem, iesaistoties brīvprātīgajā darbā un atbalstot sociālās aprūpes centru iemītniekus. Izstādes autore ir Latvijas Kultūras koledžas 3. kursa fotogrāfijas nodaļas studente Gundega Goba, kurai vēlme kļūt par „Ezerkrastu” brīvprātīgo radusies regulāri centrā apmeklējot savu vecomāti un pamanot centra darbības nepilnības, kas galvenokārt ir cilvēkresursu trūkums. Ziemassvētku noskaņas uzburs bērnu, jauniešu un muzikālu ģimeņu priekšnesumi un aicinājums sabiedrībai iesaistīties starppaudžu sadarbībā. Eņģeļu fabrikas darbnīcās kopā ar augstskolas studentiem, būs iespēja darināt eņģelīšus un sirds formās rakstīt novēlējumus sirmgalvjiem. Tūlīt pēc pasākuma sveicienus un pašdarinātos eņģelīšus studenti aizvedīs trīs Rīgas sociālo aprūpes centru ļaudīm.

Radošā apvienība jauniešiem TREPES ir biedrība, kurā darbojās brīvprātīgie un viņu aktivitāšu norisei ir palīdzējuši neskaitāmi draugi, uzņēmumi un cilvēki, kuriem rūp uzmanība un mīlestība, palīdzība un sirsnība. Biedrība ir saņēmusi Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011 Balvu par brīvprātīgā darba organizēšanu un popularizēšanu sabiedrībā. Vairāk informācijas: www.vairoprieku.lv.

Akciju atbalsta un sirsnību popularizē: T/C ORIGO, uzņēmumi „Trialto Latvia”, „Madara Cosmetics”, „J.Vītiņš un kompanjoni”, „Kvadra Pak”, „Maiznīca Flora”, „AGA Latvija”, „Ezerkauliņi un Baltijas Dārzeņi”, „Tiimari”, „Melna kafija”, „Fazer”, „Riviera Rīga”, „BC Baltija”, Arēna „Rīga”, portāli www.draugiem.lv, www.esilabs.lv, www.kasnotiek.lv.

APSKATĪT FOTO GALERIJU