Jaunumi

05.02.2013

Cropp pavasara kolekcija Niknās meitenes un Eklektiskie zēni.


Cropp piedāvā pašu jaunāko pavasara/vasaras 2013 kolekciju: pastelis, neons, grafiti un arī eklektiskie pilsētu raksturojošie miksi/sajaukumi Cropp stilā. Sezonas atšķirīgais pavasarim ir iedvesmošanās no POP-kultūras. Un te nu mēs redzam ļoti lielu daudzveidību, veiksmīgi savienotu tipisku sporta un ielu stilu, ka arī moderniem ikdienas apģērbu variāciju paraugiem.Sieviešu kolekcijas daļa liek spilgtu akcentu uz pasteļkrāsas toņiem un Rok stila savienojumu ar romantiskiem elementiem. Vienlaikus ar maigiem puķainiem apģērbu variantiem un efektīgiem uzrakstiem, kolekcijā redzam arī plēsīgi melno, vai  arī - blakus gaisīgām, meitenīgām kleitām un svārkiem, apspīlētas bikses, pusbikses. Paralēli kolekcija piedāvā arī daudz ērtu ikdienas apģērbu sportiskā stilā, tādus kā krāsainus Tkreklus  ar uzrakstiem, un modernas sportiskas bikses, sasienamas viduklī. Šosezon  Cropp meitenēm dāvā neskaitāmus variantus aksesuāriem, kā piemēram, moderna bižutērija, krādziņas, krāsainus lakatus, rokassprādzes.

Vīriešu kolekcijas daļā valda eklektisms - tas ir apģērbs, kas iedvesmojies  amerikāņu Hip-Hop, dažādas neona versijas, jakas un Tkrekli ar  kliedzošiem uzrakstiem, un super krāsaini krekli, kas vēl tiek sarūtoti. Bez sporta un ielu  variāciju fasoniem,  neparastu spilgtumu, Cropp  arī  ir sagatavojis klasiskus apģērbus, pietuvinātus pelēkajam, zilajam, melnajiem toņiem,  ko var sakombinēt ar krāsainiem akcentiem - jostām, saulesbrillēm, cepurēm, ērtiem zābakiem.

Svarīga kolekcijas daļa ir džinss dažādos variantos - šajā sezonā modernais krāsotais džinss, it kā nonēsātais vai marmora.

Sezonas hiti solās būt tematiskās kolekcijas - vienkārši ar uzrakstiem, spēļu  varoņiem, tādiem kā Dusmīgie putni, un Mario Bross, varoņi no multfilmām, vai vienkārši Sezam ielas iedzīvotāji.

9.jpg 8.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 10.jpg 2.jpg 1.jpg 12.jpg

Aicinām iepirkties Cropp veikalos!

www.cropp.com