Jaunumi

09.04.2013

House pavasara kolekciju apskats


Pašās jaunākajās House fotosesiju bildēs viņam un viņai redzam, kā pareizi jāvalkā jaunās sieviešu un vīriešu kolekcijas līnijas. Tas ir pavasarīgi, pastelīgi un svaigi, uzrunājot 90-s gadus, Tālos Austrumus un klimatu lielā pilsētā.House iedvesmojas no Tālajiem Austrumiem un 90-iem gadiem, miksējot šīs ietekmes ar tipiski pavasarīgi puķainu klimatu, romantiku, un izbalinātu vai marmora krāsas džinsu 90-o gadu formās. Šaurās bikses ir papildinātas ar īsiem t-krekliem un kliedzošiem uzrakstiem.

House veiksmīgi spēlējās ar nevainīgi puķaino, gaisīgus  fasonus kombinējot  ar rokerīgiem ādas elementiem, kniedēm, drosmīgiem aksesuāriem un, šur tur iestarpinot austrumu elementus.

Vīriešu kolekcijas apskatā uzmanību pievērš maiga, piezemēta, praktiski ļoti gaišā krāsu gamma, kas bāzējas uz bēša, zaļganbrūno un gaiši zilo, kopā ar piesātināti tumši zilo, aktīvi zaļo, oranžo.

Jauno House pavasara kolekciju iedvesmas avots šoreiz ir ceļošana - kas atspoguļojas it kā nonēsātos audumos, safari klimatā vai arī jūrnieku stila jostās.Paralēli ar vintiža estētiku tiek rādītas mūsdienīgs, funkcionāls apģērbs, zābaki un aksesuāri ir īsti vīriešu stilā.

Sievietēm:

COVER 1 (2).jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ONA - 1 - rgb.jpg LOOKBOOK PHOTO 1.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ONA - 2 - rgb.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ONA - 5 - rgb.jpg LOOKBOOK PHOTO 2.jpg

Vīriešiem:

COVER 2.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ON - 2 - rgb.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ON - 5 - rgb.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ON - 4 - rgb.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ON - 1 - rgb.jpg showroom - house lookbooki - spring 13 - ON - 3 - rgb.jpg