Jaunumi

11.07.2013

„Jaunā viļņa” dalībnieki un organizatori tiks sagaidīti pie t/c „Origo”


Šajā sestdienā, 13.jūlijā, Rīgā, Stacijas laukumā pie „Origo Summer Stage”, ieradīsies starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis 2013” organizatori un konkursanti.summerstage.jpgPašā sestdienas rītā plkst.9:45 Rīgā no Maskavas ar vilcienu ieradīsies konkursa organizatori un konkursa dalībnieki. Jaunie izpildītāji, kas šogad cīnīsies par „Jaunā viļņa 2013” laureāta titulu, kā ierasts Latvijā tiks sagaidīti pie „Origo Summer Stage” skatuves, uz kuras viņi arī izpildīs festivāla himnu – dziesmu „Jūrmala”. Sagaidīšanas pasākuma laikā tāpat tiks atklāta konkursam „Jaunais vilnis” veltīta izstāde, ko ikviens varēs bez maksas aplūkot jebkurā diennakts laikā 450 kvadrātmetrus plašajā brīvdabas galerijā Stacijas laukumā pie t/c „Origo”.

„Jaunā viļņa” sagaidīšanas pasākuma laikā uzstāsies arī dziedātājas Stacy un Karīna Hvoiņickaja. Anastasija Ivka, kas pazīstama ar radošo pseidonīmu Stacy ir Latvijas dziedātāja, kura 2010. gadā piedalījās jauno izpildītāju konkursā Jaunais vilnis, pārstāvot Somiju. Stacy ir ievērojumi sasniegumi mūzikas lauciņā – 2008. gadā noslēdz līgumu ar somu mūzikas ierakstu kompāniju „Amber production”. Savukārt dziedātāja Karīna Hvoiņickaja 2008. gadā kļuva par bērnu konkursa „Jaunais vilnis” finālisti.

Šogad konkursā „Jaunais vilnis” uzstāsies 18 dalībnieki no 12 dažādām pasaules valstīm – Latvijas, Krievijas, Armēnijas, Vjetnamas, Vācijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Kazahstānas, Kirgīzijas, Gruzijas, Indonēzijas un Kubas.

Paralēli konkursam Jūrmalā, uz „Origo Summer Stage” skatuves Rīgā jau tradicionālu norisināsies konkursa jauno izpildītāju koncerti, kas ik gadus pulcē daudz rīdzinieku. Koncerti notiks no 23.-28. jūlijam katru dienu plkst. 13:00, sīkāka info: www.summerstage.lv

Uz sagaidīšanas pasākumu aicināti arī mediji, bet tiem, kas t/c „Origo” teritorijā un Stacijas laukumā vēlas izmantot profesionālo foto un video tehniku, lūgums savu klātbūtni pieteikt sākot no pulksten 9:15 restorāna „Il Patio” āra terasē, kur būs iespējams saņemt mediju akreditācijas kartes.