Jaunumi

15.07.2013

„Jaunā vilņa” un „Origo Summer Stage”organizatori atklāj izstādi festivāla fanu priekšā


Aizvadītajā nedēļas nogalē „Origo Summer Stage” (www.summerstage.lv) organizatori Rīgā, Stacijas laukumā, pie t/c „Origo” sagaidīja starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis 2013” ģenerāldirektoru Aleksandru Rumjancevu, galveno režisoru Aleksandrs Revzins  un konkursa dalībniekus, kā arī plašas pasākuma auditorijas priekšā atklāja konkursam veltītu lielformāta fotogrāfiju izstādi.Sagaidīšanas pasākuma laikā konkursa dalībnieki, kurus sveica arī daudzi festivāla cienītāji, kopā ar „Jaunais vilnis 2013” ģenerāldirektoru Aleksandru Rumjancevu un „Origo Summer Stage” organizatoriem – „Linstow Center Management” tirdzniecības centru komercdirektori Eviju Majevsku un t/c „Origo” vadītāju Aleksandru Ņemiroski – pacēla šampanieša glāzes par godu jaunajai festivāla sezonai. Tāpat Aleksandrs Rumjancevs kopā ar Eviju Majevsku atklāja konkursam „Jaunais vilnis” veltītu izstādi, ko ikviens var bez maksas aplūkot jebkurā diennakts laikā 450 kvadrātmetrus plašajā brīvdabas galerijā Stacijas laukumā pie t/c „Origo” līdz 4. augustam.

Visi konkursa dalībnieki nofotografējās uz deviņus metrus platā interaktīvā un izglītojošā dizaina objekta “Saules pulkstenis – Origo Universi”, kas rāda virzienus uz lielākajām Eiropas kultūras galvaspilsētām. Fotosesijas laikā ikviens dalībnieks atrada virzienu uz konkursanta pārstāvēto valsti. Šogad konkursā „Jaunais vilnis” uzstāsies 18 dalībnieki no 12 dažādām pasaules valstīm – Latvijas, Krievijas, Armēnijas, Vjetnamas, Vācijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Kazahstānas, Kirgīzijas, Gruzijas, Indonēzijas un Kubas.

„Dizaina objekts „Saules pulkstenis - Origo Universi” ir „Linstow Center Management” dāvana Rīgai, kas 2014. gadā būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, kas ir viens no nozīmīgākajiem un prestižākajiem Eiropas kultūras projektiem. Arī „Linstow Center Management” ir devis savu ieguldījumu šos svētkus sagaidot – dāvajot pilsētai un Rīgas viesiem interaktīvu un izglītojošu dizaina objektu, kuru novērtēja arī „Jaunā viļņa” dalībnieki, kuri izrādīja milzīgu interesi par diziana objektu un tā sniegtajām iespējām,” saka „Linstow Center Management” tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.

„Jau tradicionāli pašā Rīgas sirdī uz „Origo Summer Stage” skatuves festivāla faniem un medijiem tiek dota unikāla iespēja iepazīt pirmajiem aktuālā gada konkursa dalībniekus. Paralēli konkursam Jūrmalā, uz „Origo Summer Stage” skatuves Rīgā tāpat kā citus gadus norisināsies konkursa jauno izpildītāju koncerti, kas ik gadus pulcē daudz rīdzinieku. Aicinām ikvienu interesentu uz koncertiem arī šajā vasarā,” stāsta t/c „Origo” vadītājs Aleksandrs Ņmirovskis. Bezmaksas koncerti uz „Origo Summer Stage” skatuves notiks no 23.-28. jūlijam katru dienu plkst. 13:00.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg