Jaunumi

09.12.2014

10 idejas iekļūšanai Salavecīša labajā sarakstā


Darīt labu nemaz nav tik grūti, dažkārt pietiek ar labu vārdu vai sirsnīgu smaidu, lai padarītu kāda dienu skaistāku. Piedāvājam 10 idejas labiem darbiem, kuras izpildot tu noteikti nokļūsi Salavecīša labajā sarakstā.1. Nosūti saviem mīļajiem paštaisītas Ziemassvētku pastkartītes. Prieks būs ne tikai saņēmējam, bet arī pašam!
2. Laikā, kad sāk snigt sniegs, meža zvēriem ir daudz grūtāk atrast pārtiku. Sarīko izbraucienu uz mežu un iekarini striķīšos savērtus burkānus un ābolus zemākajos koku zaros.
3. Ziemassvētki ir satikšanās un mīlestības laiks. Piezvani saviem vecvecākiem un vecākiem un sarīkojiet kopīgu došanos uz teātri vai koncertu!
4. Kad ārā tik ātri paliek tumšs un vēss, ir daudz grūtāk saglabāt priecīgu prātu. Izcep cepumus un padalies ar kolēģiem vai ikdienas gaitās sastaptiem cilvēkiem!
5. Ikdienas steigā sanācis nedaudz piemirst par savu otro pusīti? Kādā darba dienā pārsteidz viņu, pieceļoties ātrāk un pasniedzot karstu kafiju gultā!
6. Piedalies kādā labdarības akcijā – Ziemassvētku laikā to ir tik daudz!
7. Ejot pa ielu, nepaej garām tantiņai, kas tirgo ziedus. Nopērc tos un izrotā savu darba vietu!
8. Dažkārt esam tik steidzīgi, ka aizmirstam, cik patīkami ir dzirdēt pozitīvus vārdus. Izsaki komplimentus apkārtējiem un garastāvoklis uzlabosies arī tev!
9. Ziedo sev nevajadzīgās rotaļlietas tuvākajai dzīvnieku patversmei! Svētku laikā īpašas rūpes nepieciešamas arī mūsu četrkājainajiem draugiem.
10. Daudz patīkamāk ir dzīvot sakoptā vidē. Pacel savā apkārtnē uz zemes nomestās pudeles un citus atkritumus, arī kaimiņi būs pateicīgi!

engeli.jpg