Jaunumi

10.11.2015

Iepērcies t/c Origo par 30 EUR un saņem dāvanā tasi aromātiskas tējas vai kafijas!


IEPRIECINI SEVI AR LIETĀM, KAS SILDA! Iepērcies t/c Origo par vismaz 30 EUR un saņem dāvanā tasi aromātiskas tējas vai kafijas no Gan Bei, Grill&Bar, Lage, Lage Gastronomija, Kļavas lapa, NEO vai Double Coffee, kā arī lielisku  iespēju iegādāties Galactico Privilēģiju karti ar 30% atlaidi.origo

Akcijas noteikumi:

1. Akcija norisinās no 10.11.2015. līdz 30.11.2015.

2. Lai piedalītos akcijā, jāveic pirkums vismaz 30 EUR vērtībā kādā no ORIGO veikaliem (neskaitot alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus,medikamentus, azartspēles, rēķinu apmaksas un finanšu darījumus).

3. Pirkumam/iem par vismaz 30 EUR jābūt vienā čekā.

4. Pirkuma čeks jāuzrāda ORIGO informācijas centrā, kur to var samainīt pret akcijas kuponu, kā arī iegūt iespēju iegādāties Galactico Privilēģiju karti par akcijas cenu 7 EUR (Galactico Privilēģiju kartes standarta cena 10 EUR).

5. Par vienu čeku iespējams iegūt ne vairāk kā 4 kuponus. Ja viena čeka summa pārsniedz 120 EUR, maksimālais kuponu skaits, ko var saņemt, uzrādot šo čeku, ir 4 gab.

6. Kuponu pret tēju vai kafiju var samainīt šādos ORIGO restorānos, kafejnīcās vai bāros: Gan Bei, Grill&Bar, Lage Gastronomija, Lage, Kļavas lapa, NEO vai Double Coffee atkarībā no tā, kura kafejnīca būs norādīta uz akcijas kupona. Katras kafejnīcas un restorāna karsto dzērienu piedāvājums ir atšķirīgs, par aktuālo piedāvājumu jautāt viesmīlim!

7. Akcijas kupons, bezmaksas dzēriena saņemšanai, ir derīgs līdz 2015. gada 23. decembrim (ieskaitot).