Jaunumi

10.12.2015

Iesaiņosim Tavas dāvanas bez maksas!


No 10. līdz 30. decembrim, uzrādot čeku par pirkumu kādā no t/c ''Origo'' veikaliem un ''Galactico Privilēģiju'' vai ''Galactico VISA'' karti, ''Origo'' Tavas dāvanas iesaiņos bez maksas.Klāt brīnumainais svētku gaidīšanas laiks! Laiks, kad iepriecināt savus kolēģus, draugus un mīļos ar kādu īpašu, rūpīgi izvēlētu un skaistu dāvanu no sirds.

Izbaudi ērtu pirmssvētku iepirkšanos ''Origo'' trijos stāvos, kur vairāk nekā 200 veikalos visu decembri valdīs īpaša svētku noskaņa. Turklāt šogad ''Origo'' ir sevišķi parūpējies, lai dāvanas sagādāt Tev būtu viegli un ērti, jo no 10. līdz 30. decembrim, uzrādot čeku par pirkumu kādā no ''Origo'' veikaliem un ''Galactico Privilēģiju'' vai ''Galactico VISA'' karti, ''Origo'' Tavas dāvanas iesaiņos bez maksas, lai tās, glīti iesaiņotas, būtu gatavas ieņemt savu vietu zem svētku eglītes!

 

Būsi laipni gaidīts ''Origo'' dāvanu saiņošanas punktā no 10. līdz 30. decembrim, katru dienu no plkst. 14.00 līdz 20.00 (''Origo'' 1. stāvā pie ''Rimi''). Dāvanas iesaiņosim Tavā klātbūtnē, jo par to saturu atbildi Tu pats.

Ja vēl neesi ''Galactico Privilēģiju'' programmas dalībniekd, iegādājies ''Galactico Privilēģiju'' karti ''Origo'' Informācijas centrā vai ''Galactico VISA'' karti kādā no ''DNB'' bankas filiālēm.