Jaunumi

05.04.2016

Pavasaris Origo ir klāt! Šogad – divreiz krāšņāks un valdzinošāks.


Gaisīgi tērpi, vieglas kurpītes, priecīgi smaidi un dzīves baudīšana lieliskos restorānos un kafejnīcās... Šopavasar Tevi gaida jaunās kolekcijas un dubults prieks iepirkties t/c Origo!Iepirkties ar Galactico Privilēģiju karti vēl izdevīgāk!

Šajā pavasarī Tevi Origo gaida jaunās kolekcijas un dubults prieks iepirkties –  līdz aprīļa beigām reģistrē divus pirkumus ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti un saņem divas reizes vairāk punktu. Vairāk punktu – vairāk iespēju jauniem, vēl iepriecinošākiem pirkumiem. Ļaujies jaunās pavasara kolekcijas vilinājumam!

Apskati t/c ORIGO katalogu

Izmanto izdevīgus piedāvājumus no t/c Origo

origo-pavasara-kuponi-1.jpg origo-pavasara-kuponi-2.jpg origo-pavasara-kuponi-3.jpg

Cik punktu esi sakrājis, apskati šeit!

Akcija spēkā no 6.04.2016. līdz 30.04.2016.

Ja vēl neesi kļuvis par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku, iegādājies Galactico Privilēģiju karti Origo Informācijas centrā vai Galactico VISA karti kādā no DNB bankas filiālēm.

Laimē Galactico Dāvanu kartes 25-100 EUR vērtībā!

Vai tu zini, ko vēlas sievietes? Apmeklē kovelassievietes.origo.lv un palīdzi atšķetināt šo noslēpumu, vienlaikus piedaloties konkursā un uzzinot, cik labi Tevi pazīst tuvākie draugi. Iespējams, tieši Tu iegūsi kādu no Galactico dāvanu kartēm 25, 50 vai 100 EUR vērtībā!