Jaunumi

31.03.2017

APRĪLĪ IEPIRKTIES T/C ORIGO VĒL IZDEVĪGĀK


Aprīlis t/c Origo nāk ar košām krāsām, jaunām kolekcijām, atlaidēm un izdevīgiem piedāvājumiem vairāk nekā 100 t/c Origo veikalos, kā arī vēl vairāk punktiem Tavā Galactico Privilēģiju programmas kontā!SAŅEM 2X VAIRĀK PUNKTU

Reģistrē pirkumus ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti vairāk nekā 200 t/c Origo veikalos un aprīlī saņem 2x vairāk punktu. 2x vairāk punktu nozīmē, ka Tavā Galactico Privilēģiju programmas kontā tiek uzkrāti 2% no pirkuma summas.

Piemēram, aprīlī iepērkoties t/c Origo par 100 eiro, savā Galactico Privilēģiju programmas kontā uzkrāsi 2 punktus, kas ir līdzvērtīgi 2 eiro. Sakrātos punktus varēsi apmainīt pret eiro Galactico Dāvanu kartes veidā, tiklīdz ir uzkrāti vismaz 7 punkti, kas ir ekvivalenti 7 eiro.

Apskati, cik punktus esi jau sakrājis savā Galactico Privilēģiju programmas kontā!

ĪPAŠIE PAVASARA PIEDĀVĀJUMI

T/c Origo jaunajā pavasara katalogā uzzini, kādas krāsas, kādi motīvi un aksesuāri ir modē šajā pavasarī un vasarā. Noskaidro, kā pareizi kopt ādu, lai sagatavotu to pavasara saules stariem un smelies iedvesmu jauniem, aizraujošiem vaļaspriekiem. Ieskaties katalogā, lai uzzinātu, kādas veselīgas un gardas maltītes tev sagatavojuši t/c Origo restorāni un kafejnīcas un galvenais – neaizmirsti izmantot katalogā iekļautos īpašos piedāvājumus!

Izmanto īpaši izdevīgus piedāvājumus no t/c Origo!

origo_kuponi_1.jpg origo_kuponi_2.jpg origo_kuponi_3.jpg

Apskati t/c Origo jauno pavasara katalogu!

Lai košs un iedvesmojošs pavasaris!

Akcijas laiks 05.-30.04.2017.  | Kuponi derīgi no 10.-30.04.2017.