Jaunumi

11.05.2017

ĶERMEŅA UN PRĀTA HARMONIJA AR SPA OF THE WORLD™


ZAĻĀ GAISMA VASARAI
JAUNAIS NOSTIPRINOŠAIS RITUĀLS
Tā kā vasara tuvojas straujiem soļiem, The Body Shop ar prieku iepazīstina ar ceturto Spa of the World™ ķermeņa ādas kopšanas režīmu: jauno Nostiprinošo rituālu.
Augļu ekstrakti no mežiem un vīna dārziem ir apvienoti izsmalcinātās tekstūrās ar uzmundrinošiem aromātiem, kas sniedz labsajūtu ādai, ķermenim un prātam.eps_jpg_1062605_2_MASSAGER WOOD SPA FIRMING 2018_SILV_PCK_INNPDPS397.jpg SPA Firming_range.jpg eps_jpg_1059089_1_ETHIOPIAN GREEN COFFEE CREAM 350ML_BRNZ_INNPDPS349.jpg

NOSTIPRINOŠS SPA RITUĀLS

Veselīga vasaras zaļumu deva Tavam ķermenim.
3 soļu nostiprinošs SPA rituals, kas palīdz nostiprināt un tonizēt ādu. Prieka pilnai vasaras baudīšanai, ar pārliecību.

1. ETIOPIJAS ZAĻĀS KAFIJAS KRĒMS 350ml
NOSTIPRINOŠS ĶERMEŅA KRĒMS
29.50€

Kofeīnam piemīt attīrošas, nostiprinošas un tonizējošas īpašības. Mūsu jaunais nostiprinošais ķermeņa krēms ir bagātināts ar organisko zaļo kafiju no Etiopijas, kas kofeīnu satur īpaši augstā koncentrācijā.

Kafija tiek novākta ar rokām skaistajā Kaffa reģionā, kas pasaulē pazīstams kā ‘kafijas mājas’. Zīdaini maigais, uzmundrinošais krēms ātri iesūcas ādā un padara to tvirtāku un maigi gludu kā zīds.

[ROUNDEL]
VASARAS MUST-HAVE

PĒC 4 NEDĒĻĀM
86% piekrīt, ka āda izskatās un jūtas tvirtāka*
85% piekrīt, ka āda izskatās un jūtas gludāka*
88% piekrīt, ka krēms nodrošina ilgstošu un noturīgu mitrināšanu*
*Testā piedalījušās 100 sievietes

2. TAIZEMES MAKRUT LAIMA TONIZĒJOŠA EĻĻA 170ml
NOSTIPRINOŠA UN TONIZĒJOŠA ĶERMEŅA EĻĻA
24.90€

Mūsu jaunā ķermeņa eļļa ir bagātināta ar citrusaino makrut laimu, ko Taizemes sievietes iemīlējušas dēļ tā stimulējošā un uzmundrinošā aromāta, kas ir lielisks, lai pamodinātu sajūtas pēc aukstajiem ziemas mēnešiem. Tonizējošā un nostiprinošā eļļa ātri iesūcas ādā. Pievienotā Godīgas Tirdzniecības marulas eļļa baro ādu.

PĒC 4 NEDĒĻĀM
88% piekrīt, ka āda izskatās un jūtas tonizēta*
85% piekrīt, ka āda izskatās un jūtas tvirtāka*
87% piekrīt, ka eļļa uzlabo ādas tekstūru*
*Testā piedalījušās 107 sievietes

3. FRANCIJAS VĪNOGSĒKLU SKRUBIS 350ml
ATTĪROŠS ĶERMEŅA SKRUBIS
26.90€

Vīnogu sēklas tiek īpaši augsti vērtētas, jo tās lielā koncentrācijā satur polifenolu, kas ir spēcīgs antioksidants un padara ādu tvirtāku. Šajā skrubī pievienotas vīnogu sēklas no Francijas un Godīgas Tirdzniecības organiskais cukurs no Paragvajas, kas uzmundrina, noloba un attīra ādu. Veicot masāžu ar cukuru, tiek uzlabota asins cirkulācija ādā, kas savukārt uzlabo ādas tonusu. Svaigais un gardais augļu aromāts pamodina un uzmundrina visas sajūtas.

PĒC 4 NEDĒĻĀM
94% piekrīt, ka āda izskatās un jūtas gludāka un maigāka*
81% piekrīt, ka skrubis uzlabo ādas tekstūru*
85% piekrīt, ka āda izskatās veselīgāka*
*Testā piedalījusies 101 sieviete

4. MASĀŽAS AKSESUĀRS NO INDIJAS
TONIZĒJOŠS MASĀŠAS AKSESUĀRS
29.00€

Šo koka masāžas aksesuāru, kas atgādina bruņurupuci, ir izstrādājuši mūsu Godīgas Tirdzniecības partneri amatnieki Indijā. Veicot maigas masāžas kustības, tas savelk ādu, tādējādi efektīvi stimulējot asins cirkulāciju. Lietojot šo parocīgo, ērti lietojamo aksesuāru kopā ar pārējiem Nostiprinošā rituāla produktiem, tiek uzlabota ādas elastība. Šo aksesuāru no Acacia Mangium koka izgatavo augstas meistarības amatinieki no uzņēmuma Teddy Exports D-Indijā.

EFEKTĪVA UN GODĪGA ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA

Godīgas Tirdzniecības programma, ko uzsākām kā pirmie, ir mūsu uzņēmējdarbības sirdī. Pateicoties mūsu klientu atbalstam, arī 30 gadus vēlāk vēl arvien esam kā piemērs citiem. Mūsu Apņemšanās Enrich Not Exploit™ (Bagātināt, nevis tikai izmantot) paredz, ka līdz 2020.gadam dubultosim mūsu Godīgas Tirdzniecības sastāvdaļu skaitu.

ETIOPIJAS ZAĻĀS KAFIJAS KRĒMA SASTĀVĀ IR GODĪGAS TIRDZNIECĪBAS ORGANISKĀ OLĪVEĻĻA NO CILENTO NACIONĀLĀ PARKA ITĀLIJĀ.

Šo kooperatīvu, kas ir kļuvis par mūsu vienīgo Godīgas Tirdzniecības olīveļļas piegādātāju, iepazinām, pateicoties Pasaules Dabas Fondam. Šobrīd viņi ir vieni no lielākajiem olīveļļas ražotājiem savā reģionā, apvienojot 300 biedru un apstrādājot 2000 ha zemes.

FRANCIJAS VĪNOGSĒKLU SKRUBIS IR BAGĀTINĀTS AR GODĪGAS TIRDZNIECĪBAS ORGANISKO CUKURNIEDRU CUKURU NO MONTILLO KOOPERATĪVA PARAGVAJĀ

Mūsu pasūtījumi nodrošina vietējai kopienai nozīmīgus ienākumus. Lauksaimnieki no Montillo kooperatīva cukurniedres novāc netradiocionālā veidā - ar rokām un atstājot lakstus kā mēslojumu. Lai pasargātu apkārtējo vidi un savvaļas dzīvniekus, viņi nekad neizmanto ķīmisko mēslojumu, kā arī nededzina plantācijas.

TAIZEMES MAKRUT LAIMA NOSTIPRINOŠĀS EĻĻAS SASTĀVĀ IR GODĪGAS TIRDZNIECĪBAS MARULAS EĻĻA NO NAMĪBIJAS.

Kooperatīvā darbojas 1750 Namībiešu sievietes, kas ievāc augļus no savvaļas marulas kokiem. Namībiešu sievietes jau kopš senatnes tradicionāli izmantojušas marulas eļļu, lai mitrinātu un koptu ādu. Mūsu dienās viņas ar šo eļļu pelna naudu un nodrošina sev un ģimenēm labāku nākotni. Mūsu sadarbība palīdz šīm uzņēmīgajām sievietēm iegūt līdzekļus jaunas rūpnīcas izveidei, palīdz iegādāties un uzturēt mājlopus un samaksāt par skolu saviem bērniem.