Jaunumi

10.05.2016

Maijs – veselības mēnesis

7. maijā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” ar rīta vingrošanu un Sirds mazspējas dienai veltītu pasākumu tika atklāts “Origo” veselības mēnesis.

Lasīt vairāk
05.04.2016

Pavasaris Origo ir klāt! Šogad – divreiz krāšņāks un valdzinošāks.

Gaisīgi tērpi, vieglas kurpītes, priecīgi smaidi un dzīves baudīšana lieliskos restorānos un kafejnīcās... Šopavasar Tevi gaida jaunās kolekcijas un dubults prieks iepirkties t/c Origo!

Lasīt vairāk
12.04.2016

FOTO: PIE T/C “ORIGO” ATKLĀTA BRĪVDABAS LIELFORMĀTA FOTO IZSTĀDE “GADA BALVA FOTOGRĀFIJĀ 2015”

Noslēdzot konkursu “Gada balva fotogrāfijā 2015”, šodien 12. aprīlī pie tirdzniecības centra “Origo” tika atklāta plaša brīvdabas lielformāta foto izstāde, kurā var aplūkot 100 labākās konkursam iesūtītās fotogrāfijas. Vienlaikus, atklājot izstādi, tika paziņoti un apbalvoti arī konkursa uzvarētāji.

Lasīt vairāk
28.01.2016

T/C ORIGO IR SAŅĒMIS RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTA PATEICĪBAS RAKSTU

Par veiksmīgu sadarbību un nozīmīgu atbalstu Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš 2015” ekspozīcijas veidošanā, t/c Origo ir saņēmis pateicības rakstu no Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta.

Lasīt vairāk
29.12.2015

PIE T/C “ORIGO” ATKLĀTA BRĪVDABAS LIELFORMĀTA FOTO IZSTĀDE “#DŽEMMA90”

Noslēdzot izcilās latviešu mākslinieces Džemmas Skulmes jubilejas gadu, šodien pie tirdzniecības centra “Origo” tika atklāta brīvdabas lielformāta foto izstāde “#Džemma90”. Izstāde tapusi sadarbībā ar fondu “Mākslai vajag telpu” un tajā foto formātā kā dokumentālas liecības apkopoti visi fonda šogad realizētie pasākumi, tapušie mākslas darbi un to autori.

Lasīt vairāk