Jaunumi

03.06.2016

AR MAESTRO RAIMONDAM PAULAM VELTĪTU IZSTĀDI ATKLĀTA “ORIGO SUMMER STAGE” KONCERTU UN FESTIVĀLU PROGRAMMA

2. jūnijā tirdzniecības centra „Origo” laukumā ar izstādi “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” tika svinīgi atklāta “Origo Summer Stage” jaunā 7. sezona. Pasākumā piedalījās pats Maestro Raimonds Pauls, festivāla “Rīgas Ritmi” idejas autors Māris Briežkalns un citi tautā iemīļoti un zināmi cilvēki. Visas vasaras garumā “Origo Summer Stage” piedāvās muzikāli augstvērtīgu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu.

Lasīt vairāk
01.06.2016

AR MAESTRO RAIMONDA PAULA 80 GADU JUBILEJAI VELTĪTU IZSTĀDI VĒRIENĪGI TIKS ATKLĀTA “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONA

Rīt, 2. jūnijā laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” ar Maestro Raimondam Paulam un visiem džeza mīļotājiem veltītu izstādi „Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” tiks vērienīgi atklāta „Origo Summer Stage” 7. sezona. Visu vasaru pilsētniekiem un tās viesiem būs iespēja baudīt kvalitatīvus un daudzveidīgus bezmaksas koncertus, kuru programma tiks izziņota tikai atklāšanas pasākumā. Atklāšanas koncertā skatītājus priecēs „Musiqq”, Latvijas Radio Brass Band un Kristīne Prauliņa (mākslinieciskais konsultants Maestro Raimonds Pauls).

Lasīt vairāk
20.05.2016

“ORIGO” VESELĪBAS MĒNEŠA IETVAROS, IKVIENS AICINĀTS PIEVĒRSTIES VESELĪGAM DZĪVESVEIDAM

Mūsdienu lielajā steigā visi ir aizņemti ar dažādām ikdienas rūpēm un darbiem, ka nemaz neatliek laika padomāt par sevi un savu veselību. Tieši tādēļ tirdzniecības centrs “Origo” vēlas aicināt pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Sākot ar rīta vingrošanu un Sirds mazspējas dienai veltītu pasākumu 7. maijā, tika atklāts “Origo” veselības mēnesis, un līdz pat 31. maijam norisināsies dažādas veselības un aktīva dzīvesveida veicināšanas aktivitātes, kurās ikviens interesents ir aicināts piedalīties bezmaksas.

Lasīt vairāk
10.05.2016

Maijs – veselības mēnesis

7. maijā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” ar rīta vingrošanu un Sirds mazspējas dienai veltītu pasākumu tika atklāts “Origo” veselības mēnesis.

Lasīt vairāk
05.04.2016

Pavasaris Origo ir klāt! Šogad – divreiz krāšņāks un valdzinošāks.

Gaisīgi tērpi, vieglas kurpītes, priecīgi smaidi un dzīves baudīšana lieliskos restorānos un kafejnīcās... Šopavasar Tevi gaida jaunās kolekcijas un dubults prieks iepirkties t/c Origo!

Lasīt vairāk