Jaunumi

10.12.2015

Iesaiņosim Tavas dāvanas bez maksas!

No 10. līdz 30. decembrim, uzrādot čeku par pirkumu kādā no t/c ''Origo'' veikaliem un ''Galactico Privilēģiju'' vai ''Galactico VISA'' karti, ''Origo'' Tavas dāvanas iesaiņos bez maksas.

Lasīt vairāk
23.12.2015

Pie t/c „Origo” noslēdzies labdarības maratons #DodPieci – saziedoti 135 546, 71 eiro!

Ziemassvētku nedēļas ievadā ir noslēdzies Latvijas Radio rīkotais labdarības maratons #DodPieci. Pēdējā diena Stikla studijā pie tirdzniecības centra „Origo” tika aizvadīta sevišķi veiksmīgi un maratona mērķim cilvēki kopā saziedoja 135 546,71 eiro! Ziedot varēja ikviens, pasūtot dziesmu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā, zvanot pa ziedojumu tālruni, kā arī atnesot ziedojumu uz Stikla studiju.

Lasīt vairāk
17.12.2015

ORIGO atbalsta Latvijas Radio rīkoto labdarības maratonu "DOD PIECI!"

No 16. līdz 22. decembrim pie tirdzniecības centra "Origo" notiks otrais Latvijas Radio rīkotais labdarības maratons "DOD PIECI!". Trīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv dīdžeji dienu un nakti dzīvos speciāli izbūvētā Stikla studijā, kurā tiksies ar pazīstamiem Latvijas mūziķiem, sportistiem, aktieriem, blogeriem un citiem sabiedriski aktīviem cilvēkiem, kā arī atskaņos klausītāju pasūtītas dziesmas.

Lasīt vairāk
09.12.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

Aicinām no šī gada 24. novembra piedalīties t/c “Origo” konkursā “Pats sev stilists”, kurš šogad norisināsies pēdējo reizi. Konkursa ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
10.11.2015

Iepērcies t/c Origo par 30 EUR un saņem dāvanā tasi aromātiskas tējas vai kafijas!

IEPRIECINI SEVI AR LIETĀM, KAS SILDA! Iepērcies t/c Origo par vismaz 30 EUR un saņem dāvanā tasi aromātiskas tējas vai kafijas no Gan Bei, Grill&Bar, Lage, Lage Gastronomija, Kļavas lapa, NEO vai Double Coffee, kā arī lielisku  iespēju iegādāties Galactico Privilēģiju karti ar 30% atlaidi.

Lasīt vairāk