Jaunumi

03.11.2015

Galactico Kolosāle

No 4.- 8. novembrim starpsezonas izpārdošana Galactico Kolosāle! Koši notikumi, atlaides un īpaši piedāvājumi piecas dienas piecos Galactico tirdzniecības centros - Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole.

Lasīt vairāk
27.10.2015

5 ieteikumi kā stilīgi nēsāt gumijas zābakus

Gumijnieki ir teju vai neatņemama katra cilvēka garderobes sastāvdaļa. Tie ne tikai kalpo kā funkcionāli apavi, kas sargā no lietus, bet ir pieejami pievilcīgos dizainos, kas rada vēlmi tos valkāt ne tikai slapjdraņķī, bet arī ikdienā. Pēdējos gados gumijnieki kļuvuši par modes tendenci, jo mūsdienās tos nēsā gan jaunieši, gan modes ikonas, gan pasaules stilīgākie un slavenākie cilvēki.

Lasīt vairāk
26.10.2015

Pirmais gumijnieku "meet-up" kopā ar Youtube blogeri Evelīnu Lukši

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24. oktobrī Stacijas laukumā pie t/c "Origo" norisinājās pirmais oficiālais gumijnieku "meet-up" kopā ar Youtube blogeri Evelīnu Lukši, kuras kanālam ir gandrīz 27 tūkstoši sekotāju. Kopumā pasākums Stacijas laukumā pulcēja ap 150 cilvēku, kur jaunieši parādīja kā atraktīvi var izrotāt un nēsāt gumijas zābakus, kā arī demonstrēja tos modes skatē.

Lasīt vairāk
23.10.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 24. oktobra t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
21.09.2015

Iepērcies t/c “Origo” un laimē Galactico Dāvanu kartes 10 – 50 EUR vērtībā!

Veic pirkumus līdz 18. oktobrim par kopējo summu 50 EUR, piedalies momentloterijā un laimē Galactico Dāvanu kartes 10-50 EUR vērtībā! Turklāt, ja pirkumus reģistrēsi ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti,- sasniedzot kopējo pirkumu summu 50 EUR saņemsi divreiz vairāk punktu!

Lasīt vairāk