Jaunumi

17.12.2015

ORIGO atbalsta Latvijas Radio rīkoto labdarības maratonu "DOD PIECI!"

No 16. līdz 22. decembrim pie tirdzniecības centra "Origo" notiks otrais Latvijas Radio rīkotais labdarības maratons "DOD PIECI!". Trīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv dīdžeji dienu un nakti dzīvos speciāli izbūvētā Stikla studijā, kurā tiksies ar pazīstamiem Latvijas mūziķiem, sportistiem, aktieriem, blogeriem un citiem sabiedriski aktīviem cilvēkiem, kā arī atskaņos klausītāju pasūtītas dziesmas.

Lasīt vairāk
09.12.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

Aicinām no šī gada 24. novembra piedalīties t/c “Origo” konkursā “Pats sev stilists”, kurš šogad norisināsies pēdējo reizi. Konkursa ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
10.11.2015

Iepērcies t/c Origo par 30 EUR un saņem dāvanā tasi aromātiskas tējas vai kafijas!

IEPRIECINI SEVI AR LIETĀM, KAS SILDA! Iepērcies t/c Origo par vismaz 30 EUR un saņem dāvanā tasi aromātiskas tējas vai kafijas no Gan Bei, Grill&Bar, Lage, Lage Gastronomija, Kļavas lapa, NEO vai Double Coffee, kā arī lielisku  iespēju iegādāties Galactico Privilēģiju karti ar 30% atlaidi.

Lasīt vairāk
03.11.2015

Galactico Kolosāle

No 4.- 8. novembrim starpsezonas izpārdošana Galactico Kolosāle! Koši notikumi, atlaides un īpaši piedāvājumi piecas dienas piecos Galactico tirdzniecības centros - Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole.

Lasīt vairāk
27.10.2015

5 ieteikumi kā stilīgi nēsāt gumijas zābakus

Gumijnieki ir teju vai neatņemama katra cilvēka garderobes sastāvdaļa. Tie ne tikai kalpo kā funkcionāli apavi, kas sargā no lietus, bet ir pieejami pievilcīgos dizainos, kas rada vēlmi tos valkāt ne tikai slapjdraņķī, bet arī ikdienā. Pēdējos gados gumijnieki kļuvuši par modes tendenci, jo mūsdienās tos nēsā gan jaunieši, gan modes ikonas, gan pasaules stilīgākie un slavenākie cilvēki.

Lasīt vairāk