Jaunumi

20.09.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 22.septembra t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
02.09.2015

Noslēgusies vērienīgā „ Origo Summer Stage” sestā sezona

Visas vasaras garumā kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” priecējis klausītājus ar daudzveidīgu un kvalitatīvu bezmaksas koncertu programmu. Sezonas laikā uz “Origo Summer Stage” skatuves uzstājās tādas iemīļotas grupas kā „The Sound Poets” un „DAGAMBA”, kā arī izskanēja spilgtas festivālu „Rīgas Ritmi”, „Saulkrasti Jazz”, „Artissimo”, „Baltica” un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ielu koncertu un Rīgas svētku koncertprogrammas.

Lasīt vairāk
24.08.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 21.augusta t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
12.08.2015

Rīgas svētku koncertu cikls „Dziesmu tilti no Sirds uz sirdi” uz „Origo Summer Stage” skatuves

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. augustam kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” ielūdz rīdziniekus, pilsētas viesus un Rīgas svētku dalībniekus uz plašu un daudzveidīgu trīs dienu koncertu ciklu „Dziesmu tilti no Sirds uz sirdi”.

Lasīt vairāk
30.07.2015

„Origo Summer Stage” augusta programma

Turpinot spilgto šīs sezonas koncertu sēriju, arī augustā kultūras aktivitāšu centrā „Origo Summer Stage” izskanēs kvalitatīvi pašmāju un ārzemju mūziķu priekšnesumi, kurus ikviens varēs baudīt bez maksas.

Lasīt vairāk