Jaunumi

19.06.2015

Konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņi aizraujošā ekskursijā iepazīst t/c „Origo”

Vakar tirdzniecības centram „Origo” bija liels prieks pie sevis uzņemt 28 zinātkārus konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņus, kas aizraujošā ekskursijā iepazina tirdzniecības centra apkārtni un to, kā strādā tirdzniecības centrs.

Lasīt vairāk
16.06.2015

Šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies Pieci.lv #GarāžasGrupa konkursa uzvarētāji un apvienība „FunCOOLio”

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” arī šonedēļ turpina izklaidēt pilsētas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīviem un daudzveidīgiem koncertiem. Ceturtdien, 18. jūnijā, plkst 17:00 uz skatuves kāps labākie jaunie pašmāju izpildītāji, kas iekļuvuši radio Pieci.lv konkursa finālā, bet piektdien, 19. jūnijā, plkst. 16:00 „Origo Summer Stage” festivāla ietvaros uzstāsies instrumentālās mūzikas apvienība „FunCOOLio”.


Lasīt vairāk
11.06.2015

DJ Magnuss Eriņš un čigānu džeza trio „Retro Limited” šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves

Tradicionāli vasara ir mūzikas festivālu laiks, kad gan koncertzāles un brīvdabas estrādes, gan arī Stacijas laukums pie t/c „Origo” tiek pieskandināti ar daudzveidīgu koncertu programmu. Arī šonedēļ kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” turpina priecēt Rīgas iedzīvotājus un viesus ar bezmaksas koncertu programmu.

Lasīt vairāk
05.06.2015

Atklāta šīs vasaras „Origo Summer Stage” koncertu un festivālu programma

4.jūnijā tirdzniecības centra „Origo” laukumā jau tradicionāli tika atklāts vasaras kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage”, kas visu vasaru piedavās Rīgas iedzīvotājiem un viesiem daudzveidīgu, augsta līmeņa bezmaksas koncertu programmu. Atklāšanas koncertā skatītājus priecēja Latvijas pop-roka karaļi „The Sound Poets” un virtuozā grupa „DAGAMBA”.

Lasīt vairāk
04.06.2015

„The Sound Poets” un „DAGAMBA” ieskandinās „Origo Summer Stage” sesto sezonu

4.jūnijā, tirdzniecības centra „Origo” laukumā jau tradicionāli tiks atklāts vasaras kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage”, kas visu vasaru priecēs Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu. Atklāšanas koncertā skatītājus 17:00 priecēs Latvijas pop-roka karaļi „The Sound Poets”, bet 18:30 virtuozā grupa „DAGAMBA”.

Lasīt vairāk