Jaunumi

02.07.2015

„Origo Summer Stage” jūlija programma

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” arī jūlijā priecēs pilsētas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu koncertprogrammu.

Lasīt vairāk
30.06.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 19.jūnija t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
25.06.2015

Jūnija izskaņā uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies konkursa #GarāžasGrupa finālisti, „Sunshine Band”, DJ Artis Volfs un grupa „Olas”

Šonedēļ „Origo Summer Stage” iepriecinās pilsētas iedzīvotājus un viesus ar diviem muzikāli daudzveidīgiem koncertiem.

Lasīt vairāk
19.06.2015

Konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņi aizraujošā ekskursijā iepazīst t/c „Origo”

Vakar tirdzniecības centram „Origo” bija liels prieks pie sevis uzņemt 28 zinātkārus konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņus, kas aizraujošā ekskursijā iepazina tirdzniecības centra apkārtni un to, kā strādā tirdzniecības centrs.

Lasīt vairāk
16.06.2015

Šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies Pieci.lv #GarāžasGrupa konkursa uzvarētāji un apvienība „FunCOOLio”

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” arī šonedēļ turpina izklaidēt pilsētas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīviem un daudzveidīgiem koncertiem. Ceturtdien, 18. jūnijā, plkst 17:00 uz skatuves kāps labākie jaunie pašmāju izpildītāji, kas iekļuvuši radio Pieci.lv konkursa finālā, bet piektdien, 19. jūnijā, plkst. 16:00 „Origo Summer Stage” festivāla ietvaros uzstāsies instrumentālās mūzikas apvienība „FunCOOLio”.


Lasīt vairāk