Jaunumi

11.06.2015

DJ Magnuss Eriņš un čigānu džeza trio „Retro Limited” šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves

Tradicionāli vasara ir mūzikas festivālu laiks, kad gan koncertzāles un brīvdabas estrādes, gan arī Stacijas laukums pie t/c „Origo” tiek pieskandināti ar daudzveidīgu koncertu programmu. Arī šonedēļ kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” turpina priecēt Rīgas iedzīvotājus un viesus ar bezmaksas koncertu programmu.

Lasīt vairāk
05.06.2015

Atklāta šīs vasaras „Origo Summer Stage” koncertu un festivālu programma

4.jūnijā tirdzniecības centra „Origo” laukumā jau tradicionāli tika atklāts vasaras kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage”, kas visu vasaru piedavās Rīgas iedzīvotājiem un viesiem daudzveidīgu, augsta līmeņa bezmaksas koncertu programmu. Atklāšanas koncertā skatītājus priecēja Latvijas pop-roka karaļi „The Sound Poets” un virtuozā grupa „DAGAMBA”.

Lasīt vairāk
04.06.2015

„The Sound Poets” un „DAGAMBA” ieskandinās „Origo Summer Stage” sesto sezonu

4.jūnijā, tirdzniecības centra „Origo” laukumā jau tradicionāli tiks atklāts vasaras kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage”, kas visu vasaru priecēs Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu. Atklāšanas koncertā skatītājus 17:00 priecēs Latvijas pop-roka karaļi „The Sound Poets”, bet 18:30 virtuozā grupa „DAGAMBA”.

Lasīt vairāk
27.05.2015

Veselības mēneša ietvaros apmeklē bezmaksas „smūtiju” meistarklases

28.maijā no plkst. 17:00 – 19:00 ikviens laipni aicināts apmeklēt bezmaksas veselīgu „smūtiju” pagatavošanas meistarklasi un degustācijas sadarbībā ar blogerēm no www.keepitsimpleandfit.com un www.topivesels.lv

Lasīt vairāk
25.05.2015

Bezmaksas uztura speciālista konsultācijas

No 25. – 27. maijam izmanto iespēju apmeklēt uztura speciālistu bez maksas!

Lasīt vairāk