Jaunumi

20.05.2015

Bottecchia velo duelis sadarbībā ar Sportland

21.maijā no plkst. 17:00 – 19:00 Veselības mēneša ietvaros ikvienam būs iespēja izmēģināt savas spējas uz Bottecchia velosipēda gan individuāli, gan izaicinot savu draugu!

Lasīt vairāk
20.05.2015

Tikšanās ar sporta kompleksa „Vingruma klubs” fitnesa konsultantu

Veselības mēneša ietvaros 20.maijā no plkst. 16:00 līdz 19:00 ikviens ir laipni gaidīts bez maksas iepazīt sporta kompleksa „Vingruma klubs” piedāvātās iespējas un saņemt fitnesa trenera individuālās konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu, pareizu uzturu un to, kā atsākt vai turpināt sportot atkarībā no mērķiem.

Lasīt vairāk
18.05.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 18. maija t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk
18.05.2015

Pulmonālās hipertensijas dienas atzīmēšana pie t/c „Origo”

18.maijā no plkst. 16:00 līdz 18:00 ar devīzi "Dalies savā elpā!" tiks atzīmēta Pasaules pulmonālās hipertensijas diena, kuras laikā alpīnists kāps tirdzniecības centra "Origo" 46 metrus augstajā pulksteņa tornī.

Lasīt vairāk
14.05.2015

Veselības mēnesī piedāvā bezmaksas speciālistu konsultācijas

Veselība lielā mērā ir atkarīga no cilvēka dzīvesveida. Šobrīd Latvijā veselīga dzīvesveida tendences kļūst arvien aktuālākas, tomēr reti steidzīgajā ikdienā mums pietiek laika un līdzekļu apmeklēt gan uztura speciālistus un fitnesa konsultantus, gan doties regulārās vizītēs pie ārsta. Lai atgādinātu par veselības nozīmi, tirdzniecības centrs „Origo” maijā rīko Veselības mēnesi, kura ietvaros ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim ir iespēja piedalīties bezmaksas izglītojošos un veselību veicinošos pasākumos tepat pilsētas centrā.

Lasīt vairāk