Jaunumi

18.05.2015

Pulmonālās hipertensijas dienas atzīmēšana pie t/c „Origo”

18.maijā no plkst. 16:00 līdz 18:00 ar devīzi "Dalies savā elpā!" tiks atzīmēta Pasaules pulmonālās hipertensijas diena, kuras laikā alpīnists kāps tirdzniecības centra "Origo" 46 metrus augstajā pulksteņa tornī.

Lasīt vairāk
14.05.2015

Veselības mēnesī piedāvā bezmaksas speciālistu konsultācijas

Veselība lielā mērā ir atkarīga no cilvēka dzīvesveida. Šobrīd Latvijā veselīga dzīvesveida tendences kļūst arvien aktuālākas, tomēr reti steidzīgajā ikdienā mums pietiek laika un līdzekļu apmeklēt gan uztura speciālistus un fitnesa konsultantus, gan doties regulārās vizītēs pie ārsta. Lai atgādinātu par veselības nozīmi, tirdzniecības centrs „Origo” maijā rīko Veselības mēnesi, kura ietvaros ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim ir iespēja piedalīties bezmaksas izglītojošos un veselību veicinošos pasākumos tepat pilsētas centrā.

Lasīt vairāk
14.05.2015

Double Coffee Veselības mēneša piedāvājums

Nobaudi īpašo Double Coffee Veselības mēneša piedāvājumu!

Lasīt vairāk
13.05.2015

Eiropas Insulta dienas pie t/c „Origo”

Atzīmējot Eiropas Insulta dienu, pacientu biedrība “ParSirdi.lv” un tirdzniecības centrs „Origo” aicina iedzīvotājus piedalīties informatīvā pasākumā, kas veltīts sirds un asinsvadu slimību riskiem.

Lasīt vairāk
12.05.2015

Maijs – Origo Veselības mēnesis

Laba veselība ir dzīves kvalitātes galvenais priekšnoteikums, tomēr ikdienas steigā bieži aizmirstam tai veltīt pietiekami daudz uzmanības. Tādēļ tirdzniecības centrs „Origo” kā pilsētnieku ikdienas ceļu krustpunkts vēlas vēl plašāku sabiedrības daļu izglītot un mudināt pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Sākot ar Pasaules astmas dienai veltītu pasākumu, kas norisinājās 5.maijā, visa mēneša garumā tirdzniecības centrā notiks veselības un aktīva dzīvesveida jautājumiem veltītas aktivitātes, kurās bez maksas varēs iesaistīties ikviens.

Lasīt vairāk