Jaunumi

14.05.2015

Double Coffee Veselības mēneša piedāvājums

Nobaudi īpašo Double Coffee Veselības mēneša piedāvājumu!

Lasīt vairāk
13.05.2015

Eiropas Insulta dienas pie t/c „Origo”

Atzīmējot Eiropas Insulta dienu, pacientu biedrība “ParSirdi.lv” un tirdzniecības centrs „Origo” aicina iedzīvotājus piedalīties informatīvā pasākumā, kas veltīts sirds un asinsvadu slimību riskiem.

Lasīt vairāk
12.05.2015

Maijs – Origo Veselības mēnesis

Laba veselība ir dzīves kvalitātes galvenais priekšnoteikums, tomēr ikdienas steigā bieži aizmirstam tai veltīt pietiekami daudz uzmanības. Tādēļ tirdzniecības centrs „Origo” kā pilsētnieku ikdienas ceļu krustpunkts vēlas vēl plašāku sabiedrības daļu izglītot un mudināt pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Sākot ar Pasaules astmas dienai veltītu pasākumu, kas norisinājās 5.maijā, visa mēneša garumā tirdzniecības centrā notiks veselības un aktīva dzīvesveida jautājumiem veltītas aktivitātes, kurās bez maksas varēs iesaistīties ikviens.

Lasīt vairāk
23.04.2015

T/c Origo unikālā izstādē iepazīstina ar apbrīnas vērtām Latvijas idejām

Lady Gaga, Madonna, filmas „Superman Returns“ veidotāji, The Huffington Post, Kembridžas Universitāte – tie visi veiksmīgi izmanto Latvijā radītas idejas, bet cik daudz mēs paši zinām par saviem uzņēmumiem un visā pasaulē uzmanību ieguvušām Latvijā radītām idejām? T/c „Origo” piedāvā iepazīties ar 11 pasaulē plašu rezonansi ieguvušām pašmāju idejām izstādē „Apbrīnas vērtas Latvijas idejas”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu un no 22. aprīļa apskatāma 450 m2 plašajā tirdzniecības centra brīvdabas galerijā.

Lasīt vairāk
24.03.2015

Izglītojošā projektā Rīgas skolēnus iepazīstina ar saules pulksteņa darbību

Tirdzniecības centrs „Origo” sadarbībā ar Latvijas Astronomijas biedrību uzsācis izglītojošu projektu Rīgas skolu 3. un 4. klašu skolēniem, piedāvājot bezmaksas ekskursijas uz interaktīvo dizaina objektu saules pulksteni „Origo Universi”. Ekskursiju laikā skolēniem ir iespēja satikt profesionālus astronomus, izzināt  saules pulksteņa darbību, kā arī kopīgi aizpildīt īpaši sagatavotas darba lapas un izmēģināt dabaszinību stundās apgūto.

Lasīt vairāk