Jaunumi

23.04.2015

T/c Origo unikālā izstādē iepazīstina ar apbrīnas vērtām Latvijas idejām

Lady Gaga, Madonna, filmas „Superman Returns“ veidotāji, The Huffington Post, Kembridžas Universitāte – tie visi veiksmīgi izmanto Latvijā radītas idejas, bet cik daudz mēs paši zinām par saviem uzņēmumiem un visā pasaulē uzmanību ieguvušām Latvijā radītām idejām? T/c „Origo” piedāvā iepazīties ar 11 pasaulē plašu rezonansi ieguvušām pašmāju idejām izstādē „Apbrīnas vērtas Latvijas idejas”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu un no 22. aprīļa apskatāma 450 m2 plašajā tirdzniecības centra brīvdabas galerijā.

Lasīt vairāk
24.03.2015

Izglītojošā projektā Rīgas skolēnus iepazīstina ar saules pulksteņa darbību

Tirdzniecības centrs „Origo” sadarbībā ar Latvijas Astronomijas biedrību uzsācis izglītojošu projektu Rīgas skolu 3. un 4. klašu skolēniem, piedāvājot bezmaksas ekskursijas uz interaktīvo dizaina objektu saules pulksteni „Origo Universi”. Ekskursiju laikā skolēniem ir iespēja satikt profesionālus astronomus, izzināt  saules pulksteņa darbību, kā arī kopīgi aizpildīt īpaši sagatavotas darba lapas un izmēģināt dabaszinību stundās apgūto.

Lasīt vairāk
17.03.2015

Laimīgā trešdiena! Izmanto izdevību!

Trešdien, 18. martā, iepērkoties t/c ORIGO, par katru pirkumu saņem 10 reizes vairāk punktu savā Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA kartes kontā.

Lasīt vairāk
13.03.2015

No 16.marta līdz 12.aprīlim iepērcies t/c ORIGO vismaz 100 € vērtībā un saņem 5 € dāvanu karti braucienam ar Red Cab taksometru!

Veic pirkumu/- us t/c Origo, reģistrē katru pirkumu ar savu Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti (tas var būt viens pirkums vismaz 100 EUR  vērtībā vai vairāki pirkumi, kas veikti akcijas norises laikā par kopējo summu vismaz 100 EUR), un saņem dāvanu - brauciena karti taksometros Red Cab.

Lasīt vairāk
17.04.2015

Kļūsti par mēneša stilīgāko t/c „Origo” apmeklētāju!

No šī gada 17.aprīļa t/c “Origo” uzsāk ikmēneša konkursu “Pats sev stilists”, kura ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja apliecināt savas stilista prasmes un laimēt lieliskas balvas!

Lasīt vairāk