Jaunumi

16.02.2015

Laimīgā trešdiena! Izmanto izdevību!

Trešdien, 18. februārī, iepērkoties t/c ORIGO, par katru pirkumu saņem 10 reizes vairāk punktu savā Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA kartes kontā.

Lasīt vairāk
11.02.2015

69% iedzīvotāju atzīst, ka ir gadījies iemīlēties no pirmā acu skatiena

Iemīlēšanās no pirmā acu skatiena nav tikai romantisku filmu un grāmatu sižets, bet to piedzīvojuši lielākā daļa respondentu, atklāj t/c „Origo” veiktā aptauja. Tomēr, lai gan 69% aptaujāto atzīst, ka ir izjutuši simpātijas pret svešinieku no pirmā acu skatiena, tikai 3% no tiem ir rīkojušies un savu pēkšņo simpātiju uzrunājuši.

Lasīt vairāk
28.01.2015

Atklāta līdz šim plašākā izstāde par Rīgas dzelzceļa stacijas vēsturi

Brīvdabas galerijā pie tirdzniecības centra „Origo” atklāta vēsturnieku Kirila Soklakova un Vlada Bogova veidotā līdz šim plašākā izstāde par Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas vēsturi - „RĪGAS STACIJA. 1861.-2014.”. Izsekojot dzelzceļa stacijas attīstībai no tās pašiem pirmsākumiem, izstāde iepazīstina rīdziniekus un pilsētas viesus ar Centrālās stacijas vēsturi un piedzīvotajām pārmaiņām, kas gadu gaitā veidojušas šodien mums tik pazīstamo galvaspilsētas seju.

Lasīt vairāk
02.01.2015

Izmanto gudri savu Galactico Dāvanu karti - saņem 9x vairāk punktus savā Galctico Privilēģiju kartes kontā!

Akcijas "Izmanto gudri savu Galactico Dāvanu karti - saņem 9x vairāk punktus savā Galctico Privilēģiju kartes kontā!" noteikumi:

Lasīt vairāk
18.12.2014

144 STUNDU LABDARĪBAS MARATONS „DOD PIECI!” IR ATKLĀTS

Šodien, 17. decembrī, plkst. 18.00, mūziķim Renāram Kauperam svinīgi aizslēdzot durvis, aizsākās 144 stundu labdarības maratons „Dod pieci!”, kurā līdz 23. decembrim tiks vākti līdzekļi vairāk nekā 5000 vientuļiem un mazturīgiem Latvijas senioriem. Trīs Pieci.lv dīdžeji sešas diennaktis dzīvos īpaši izveidotā stikla studijā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” un par ziedojumiem senioru atbalstam atskaņos klausītāju izvēlētas dziesmas.

Lasīt vairāk