Jaunumi

16.08.2017

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris pirmo reizi sniedza nebijuša mēroga klasiskās mūzikas koncertu “Origo” laukumā

Šī gada 11. augustā “Origo Summer Stage” Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris zem klajas debess sapulcēja vairākus simtus pilsētnieku un pilsētas viesu, lai nospēlētu Antonīna Dvoržāka skaņdarbus, kurus diriģēja LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga. Pasākumu ar klātbūtni pagodināja Latvijas Republikas kultūras ministre Dace Melbārde.

Lasīt vairāk
14.08.2017

MOHITO jaunā Rudens/ Ziemas kolekcija 2017 BIROJA VIENKĀRŠĪBA

MOHITO uzsāk jauno sezonu ar kolekciju “Simple Office” jeb Biroja vienkāršība. Šī kolekcija apvieno karstākās modes tendenes, kas nāk taisnā ceļā no augstās modes mēlēm, ar klasiskā biznesa stila elementiem. Tai piemīt vienkāršība un sievišķība gan apģērba piegriezumos, gan audumu izvēlē, kolekcijas dominējošās krāsas – pelēka, tumši zila, plumju un melna. Starp lielizmēra žaketēm un elegantām biksēm atradīsi arī oriģinālas, nestandarta opcijas.

Lasīt vairāk
10.08.2017

Pirmo reizi “Origo Summer Stage” vēsturē uzstāsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Piektdien, 11. augustā, plkst. 19.00 pirmo reizi “Origo Summer Stage” būs iespēja dzirdēt nebijuša mēroga klasiskās mūzikas koncertu Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) izpildījumā zem klajas debess. LNSO spēlēs Antonīna Dvoržāka skaņdarbus, un tos diriģēs LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga.

Lasīt vairāk
26.07.2017

„DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY COLLECTIVE”

Turpinot vasaras koncertprogrammu, „Origo Summer Stage” klausītājiem piedāvā džeza un fanka mūziķa Denisa Paškeviča un viņa grupas „Deniss Pashkevich Funk Therapy Collective” koncertu. “Origo Summer Stage” ietvaros laukumā pie t/c “Origo” katru nedēļu visas vasaras garumā ikviens ir aicināts uz bezmaksas koncertiem, kuros iespējams dzirdēt augstvērtīgus un daudzveidīgus pašmāju un ārzemju mūziķu koncertus. Jau šo piektdien, 28. jūlijā plkst. 18.00 „Deniss Pashkevich Funk Therapy Collective” piedāvās baudīt vasaras vakaru fanka un džeza oriģinālmūzikas noskaņās.

Lasīt vairāk
30.06.2017

NELABVĒLĪGU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ PĀRCELTS AIJAS ANDREJEVAS UN GRUPAS ASTRO’N’OUT KONCERTS

Šodien, 30. jūnijā “Origo Summer Stage” paredzētais Aijas Andrejevas un grupas Astro’n’out koncerts nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pārcelts. Precīzāka programma un informācija par koncerta jauno datumu sekos.

Lasīt vairāk