Jaunumi

26.07.2017

„DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY COLLECTIVE”

Turpinot vasaras koncertprogrammu, „Origo Summer Stage” klausītājiem piedāvā džeza un fanka mūziķa Denisa Paškeviča un viņa grupas „Deniss Pashkevich Funk Therapy Collective” koncertu. “Origo Summer Stage” ietvaros laukumā pie t/c “Origo” katru nedēļu visas vasaras garumā ikviens ir aicināts uz bezmaksas koncertiem, kuros iespējams dzirdēt augstvērtīgus un daudzveidīgus pašmāju un ārzemju mūziķu koncertus. Jau šo piektdien, 28. jūlijā plkst. 18.00 „Deniss Pashkevich Funk Therapy Collective” piedāvās baudīt vasaras vakaru fanka un džeza oriģinālmūzikas noskaņās.

Lasīt vairāk
30.06.2017

NELABVĒLĪGU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ PĀRCELTS AIJAS ANDREJEVAS UN GRUPAS ASTRO’N’OUT KONCERTS

Šodien, 30. jūnijā “Origo Summer Stage” paredzētais Aijas Andrejevas un grupas Astro’n’out koncerts nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pārcelts. Precīzāka programma un informācija par koncerta jauno datumu sekos.

Lasīt vairāk
29.06.2017

Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu grandiozi atklāta “Origo Summer Stage” 8. sezona

Vakar, 28. jūnijā ar “Rīgas Ritmi 2017” atklāšanas koncertu tika atklāta kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” jaunā 8. sezona, pulcējot daudzus džeza mūzikas mīļotājus pašā pilsētas sirdī – laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”. Šis gads ir īpašs ar to, ka “Origo Summer Stage” notiks vērienīgi bezmaksas koncerti katru nedēļu, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm.

Lasīt vairāk
27.06.2017

Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu atklās “Origo Summer Stage” 8. sezonu

Šo trešdien, 28. jūnijā plkst. 17.00, laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” grandiozi tiks atklāta vasaras kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” 8. sezona. Šis gads ir īpašs ar to, ka 8. sezonas atklāšana noritēs īpaši vērienīgi, priecējot dažādu mūzikas stilu cienītājus ar diviem krāšņiem koncertiem, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Savukārt otrajā šīs nedēļas koncertā, kas plānots 30. jūnijā plkst. 18.00, klausītājus priecēs un ar jaunām mūzikas skaņām pārsteigs dziedātāja Aija Andrejeva un grupa “Astro’n’out”.

Lasīt vairāk
22.06.2017

ORIGO darba laiks svētkos

Plānojot pirkumus, apskati t/c Origo darba laiku svētkos.

Lasīt vairāk