Jaunumi

28.01.2015

Atklāta līdz šim plašākā izstāde par Rīgas dzelzceļa stacijas vēsturi

Brīvdabas galerijā pie tirdzniecības centra „Origo” atklāta vēsturnieku Kirila Soklakova un Vlada Bogova veidotā līdz šim plašākā izstāde par Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas vēsturi - „RĪGAS STACIJA. 1861.-2014.”. Izsekojot dzelzceļa stacijas attīstībai no tās pašiem pirmsākumiem, izstāde iepazīstina rīdziniekus un pilsētas viesus ar Centrālās stacijas vēsturi un piedzīvotajām pārmaiņām, kas gadu gaitā veidojušas šodien mums tik pazīstamo galvaspilsētas seju.

Lasīt vairāk
02.01.2015

Izmanto gudri savu Galactico Dāvanu karti - saņem 9x vairāk punktus savā Galctico Privilēģiju kartes kontā!

Akcijas "Izmanto gudri savu Galactico Dāvanu karti - saņem 9x vairāk punktus savā Galctico Privilēģiju kartes kontā!" noteikumi:

Lasīt vairāk
18.12.2014

144 STUNDU LABDARĪBAS MARATONS „DOD PIECI!” IR ATKLĀTS

Šodien, 17. decembrī, plkst. 18.00, mūziķim Renāram Kauperam svinīgi aizslēdzot durvis, aizsākās 144 stundu labdarības maratons „Dod pieci!”, kurā līdz 23. decembrim tiks vākti līdzekļi vairāk nekā 5000 vientuļiem un mazturīgiem Latvijas senioriem. Trīs Pieci.lv dīdžeji sešas diennaktis dzīvos īpaši izveidotā stikla studijā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” un par ziedojumiem senioru atbalstam atskaņos klausītāju izvēlētas dziesmas.

Lasīt vairāk
09.12.2014

Ziemassvētku brīnums Stacijas laukumā 17. decembrī

No 17. līdz 23. decembrim laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” pirmo reizi Baltijā notiks unikāls 144 stundu ilgs labdarības maratons “Dod pieci!”. Tā ietvaros tiks vākti līdzekļi Ziemassvētku dāvanām Latvijas vientuļajiem un maznodrošinātajiem senioriem.

Lasīt vairāk
09.12.2014

Pagūsti sarūpēt dāvanas visiem!

Sveces, piparkūku smarža, eglītes rotāšana un mīļu dāvanu pasniegšana – tas viss ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Šajā laikā vēlamies savus mīļos iepriecināt ar dāvanām, kas ir sirdij tuvas un īpašas, tomēr dažkārt ir tik grūti trāpīt „tieši mērķī” un atrast saviem tuviniekiem pašu piemērotāko.
Katrs esam tik dažādi, tādēļ dāvināšanas process mums katram nozīmē ko citu. Palīdzot ar svētku laika dāvanu sarūpēšanu, iesakām novērtēt, kādam dāvanu saņēmēja tipam atbilst jūsu tuvinieki.

Lasīt vairāk