Jaunumi

09.12.2014

SĀC JAUNO GADU AR JAUNU GARDEROBI!

Gada nogales svētku garderobē dominē klasiskas vērtības – smalkas mežģīnes un zīds, grezni brokāta un samta audumi un kažokādas detaļas. Universāls risinājums vakara apģērbam – mazā, melnā kokteiļkleita.

Lasīt vairāk
09.12.2014

10 idejas iekļūšanai Salavecīša labajā sarakstā

Darīt labu nemaz nav tik grūti, dažkārt pietiek ar labu vārdu vai sirsnīgu smaidu, lai padarītu kāda dienu skaistāku. Piedāvājam 10 idejas labiem darbiem, kuras izpildot tu noteikti nokļūsi Salavecīša labajā sarakstā.

Lasīt vairāk
09.12.2014

Īstais laiks paveikt ko labu

2015. - Zaļās Koka Kazas gads solās būt mierīgāks un harmoniskāks par pagājušo. Kazas gadā sagaidāmi pozitīvi pārdzīvojumi un patīkamas pārmaiņas dažādās dzīves jomās. Kā vēsta ķīniešu kalendārs, Kazas gads būs laiks, kad visai cilvēcei būs iespēja mainīt pasauli uz labo pusi – nekad agrāk nav bijis tik daudz labvēlīgu planētu aspektu, un tas apliecina nākamā gada pozitīvo raksturu.

Lasīt vairāk
28.08.2014

Origo Summer Stage sezonas izskaņā – “Origo Folk” festivāls un vērienīgs noslēguma koncerts

Vasaras kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” savu piekto sezonu ir svinējis ar daudz skaistiem muzikāliem notikumiem un šajā nedēļā to noslēgs ar divām kvalitatīvu bezmaksas koncertu dienām, ceturtdien piedāvājot izbaudīt pasaules folkmūzikas skaņas, bet piektdien – iesākt pēdējo nedēļas nogali ar Madara Kalniņa trio, Katrīnes Lūkins un grupas Astro’n’out sniegtajiem mūzikas ritmiem.

Lasīt vairāk
08.07.2014

„Origo Summer Stage” turpina atspoguļot vasaras mūzikas festivālus

Šajā vasarā neatņemama kultūras dzīves sastāvdaļa ir daudzie mūzikas festivāli, kas pieskandina ne tikai koncertzāles un brīvdabas estrādes, bet arī pašu galvaspilsētas sirdi – Stacijas laukumu pie tirdzniecības centra „Origo”, kur katru nedēļu vasaras kultūras aktivitāšu centra „Origo Summer Stage” ietvaros norisinās dažādi augstvērtīgi bezmaksas koncerti.

Lasīt vairāk