Jaunumi

28.08.2014

Origo Summer Stage sezonas izskaņā – “Origo Folk” festivāls un vērienīgs noslēguma koncerts

Vasaras kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” savu piekto sezonu ir svinējis ar daudz skaistiem muzikāliem notikumiem un šajā nedēļā to noslēgs ar divām kvalitatīvu bezmaksas koncertu dienām, ceturtdien piedāvājot izbaudīt pasaules folkmūzikas skaņas, bet piektdien – iesākt pēdējo nedēļas nogali ar Madara Kalniņa trio, Katrīnes Lūkins un grupas Astro’n’out sniegtajiem mūzikas ritmiem.

Lasīt vairāk
08.07.2014

„Origo Summer Stage” turpina atspoguļot vasaras mūzikas festivālus

Šajā vasarā neatņemama kultūras dzīves sastāvdaļa ir daudzie mūzikas festivāli, kas pieskandina ne tikai koncertzāles un brīvdabas estrādes, bet arī pašu galvaspilsētas sirdi – Stacijas laukumu pie tirdzniecības centra „Origo”, kur katru nedēļu vasaras kultūras aktivitāšu centra „Origo Summer Stage” ietvaros norisinās dažādi augstvērtīgi bezmaksas koncerti.

Lasīt vairāk
04.06.2014

Kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage piecu gadu jubileju atzīmē kopā ar Musiqq un Otra puse

Ceturtdien, 5. jūnijā plkst. 17:00 pie T/C Origo Stacijas laukumā ar grupu Musiqq un Otra puse koncertu tiks atklāta ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra Origo Summer Stagepiektā sezona. Visas vasaras garumā rīdzinieki un galvaspilsētas viesi tiek aicināti uz radošiem bezmaksas kultūras pasākumiem pašā pilsētas centrā ērti iekārtojoties kādā no vasaras kafejnīcām!

Lasīt vairāk
13.03.2014

Fotogrāfa Zigismunds Zālmaņa izstāde „Ceļā uz Olimpu” papildināta ar jauniem attēliem

Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” apskatāmā sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa lielformāta fotogrāfiju izstāde „Ceļā uz Olimpu” papildināta ar attāliem no 2014.gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos.

Lasīt vairāk
17.01.2014

Pie „Origo” apskatāma sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa izstāde „Ceļā uz Olimpu”

Sākot ar šā gada 17. janvāri – trīs nedēļas pirms 2014.gada Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas – Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” būs apskatāma sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa lielformāta fotogrāfiju izstāde „Ceļā uz Olimpu”.

Lasīt vairāk