Jaunumi

09.09.2013

Baltijas tirgū ienāk jauns vīriešu modes zīmols - Blue Inc London

Baltijas valstu tirgū ienāk populārais britu vīriešu modes zīmols Blue Inc London, kas par samērīgām cenām piedāvā kvalitatīvu apģērbu jauneklīgiem aktīvā dzīves stila cienītājiem.

Lasīt vairāk
03.09.2013

Skaiti punktus septembrī!

It kā tāds pats septembris kā parasti - bērni iet uz skolu, kokiem sāk dzeltēt lapas un cilvēki sāk atkal vilkt drēbes ar garām piedurknēm, bet t/c Origo viena lieta ir pilnīgi citādāka – tie ir Galactico punkti. Šajā septembrī tev ir iespēja saņemt krietni vairāk punktus!

Lasīt vairāk
28.08.2013

„Origo Folk” festivāls jau vienpadsmito gadu iedvesmos rīdziniekus

Šo trešdien, 28. augustā plkst. no 16:00 ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra „Origo Summer Stage” ietvaros jau vienpadsmito reizi norisināsies „Origo Folk” festivāls, kas kā katru gadu Stacijas laukumā pulcē dažādu paaudžu etno un folkmūzikas māksliniekus no Latvijas un ārvalstīm.

Lasīt vairāk
15.08.2013

Tikšanās vieta - dizaina objekts Saules pulkstenis Origo Universi

Pie tirdzniecības centra „Origo” izvietots jauns, deviņus metrus plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts – saules pulkstenis „Origo Universi” –, kas turpmāk rosinās ikvienu tuvumā esošo cilvēku noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos Eiropas pilsētu objektus.

Lasīt vairāk
23.07.2013

Šodien sākas „Jaunā viļņa” koncerti uz „Origo Summer Stage”

Starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss „Jaunais vilnis 2013” jūlijā būs baudāms ne vien Jūrmalā, bet arī galvaspilsētas centrā Stacijas laukumā, pie t/c „Origo” uz „Origo Summer Stage” skatuves, kur norisināsies bezmaksas koncerti.

Lasīt vairāk