Jaunumi

02.07.2013

Treknās dienas ir klāt!

Nāc uz Origo un veselas piecas dienas baudi superfantastiskas atlaides līdz pat 70%!

Lasīt vairāk
26.06.2013

„Origo Summer Stage” aicina uz retro ballīti

Šo piektdien, 28.jūnijā no 16:00 – 19:00 uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies grupa „Retro Limited”, kam par godu ikviens tiek aicināts uz Retro ballīti pašā pilsētas sirdī.

Lasīt vairāk
03.06.2013

Busulis ar Briežkalna kvintetu ieskandinās „Origo Summer Stage”

Jau ceturto gadu visas vasaras garumā rīdzinieki un galvaspilsētas viesi tiek aicināti uz pilsētas vasaras kultūras aktivitāšu centru „Origo Summer Stage”. Jauno vasaras sezonu uz „Origo Summer Stage” skatuves atklās Māra Briežkalna kvintets, kurā muzicē pazīstamie mūziķi Intars Busulis, Gints Pabērzs, Viktors Ritovs, Edvīns Ozols un Raimonds Macats, kā arī daudzsološā grupa “Komla” no Lielbritānijas.

Lasīt vairāk
28.05.2013

Stacijas laukumā pie t/c Origo notiks “Strādā jebkur!” akcija

Microsoft Latvia sadarbībā ar t/c Origo, Valsts kanceleju, Triatel, 77Agency un Go Beyond 31. maijā aicina pievienoties akcijai un atbalstīt elastīgu darba stilu, strādājot no jebkuras vietas. Šogad akcijas tehnoloģiju partneris ir Samsung Electronics Baltics.
Uz šo brīdi dalību akcijā ir pieteikušās jau vairāk kā 40 organizāciju no biznesa, nevalstiskā un publiskā sektora ar vairāk kā 250 kopējo dalībnieku skaitu.

Lasīt vairāk
17.05.2013

Latvijas apģērbu zīmols VAIDE atklāj vasaras sezonu ar jaunām telpām tirdzniecības centrā Origo!

Šī gada 15.maijā pl.12:00 /Latvijas apģērbu zīmols "Vaide" svinīgi atklāja jaunā veikala telpas tirdzniecības centra Origo 2.stāvā. Pasākuma ietvaros viesiem bija iespēja baudīt graciozo sieviešu saksofona kvartetu n[ex]t move, baudīt šampanieti un zemenes no Restorāns Dārzs, kā arī iepazīties ar jauno vasaras kolekciju un iegādāties to ar īpašām atklāšanas svētku atlaidi.

Lasīt vairāk