Jaunumi

03.06.2013

Busulis ar Briežkalna kvintetu ieskandinās „Origo Summer Stage”

Jau ceturto gadu visas vasaras garumā rīdzinieki un galvaspilsētas viesi tiek aicināti uz pilsētas vasaras kultūras aktivitāšu centru „Origo Summer Stage”. Jauno vasaras sezonu uz „Origo Summer Stage” skatuves atklās Māra Briežkalna kvintets, kurā muzicē pazīstamie mūziķi Intars Busulis, Gints Pabērzs, Viktors Ritovs, Edvīns Ozols un Raimonds Macats, kā arī daudzsološā grupa “Komla” no Lielbritānijas.

Lasīt vairāk
28.05.2013

Stacijas laukumā pie t/c Origo notiks “Strādā jebkur!” akcija

Microsoft Latvia sadarbībā ar t/c Origo, Valsts kanceleju, Triatel, 77Agency un Go Beyond 31. maijā aicina pievienoties akcijai un atbalstīt elastīgu darba stilu, strādājot no jebkuras vietas. Šogad akcijas tehnoloģiju partneris ir Samsung Electronics Baltics.
Uz šo brīdi dalību akcijā ir pieteikušās jau vairāk kā 40 organizāciju no biznesa, nevalstiskā un publiskā sektora ar vairāk kā 250 kopējo dalībnieku skaitu.

Lasīt vairāk
17.05.2013

Latvijas apģērbu zīmols VAIDE atklāj vasaras sezonu ar jaunām telpām tirdzniecības centrā Origo!

Šī gada 15.maijā pl.12:00 /Latvijas apģērbu zīmols "Vaide" svinīgi atklāja jaunā veikala telpas tirdzniecības centra Origo 2.stāvā. Pasākuma ietvaros viesiem bija iespēja baudīt graciozo sieviešu saksofona kvartetu n[ex]t move, baudīt šampanieti un zemenes no Restorāns Dārzs, kā arī iepazīties ar jauno vasaras kolekciju un iegādāties to ar īpašām atklāšanas svētku atlaidi.

Lasīt vairāk
22.04.2013

Baltijas baleta festivālu atklās ar baletu Dons Kihots tirdzniecības centrā Origo

22. aprīlī plkst. 17.00 tirdzniecības centra “Origo” Rīgas dzelzceļa stacijā atklās 18. Starptautisko Baltijas baleta festivālu, aizsākot dejas pavasari divu nedēļu garumā ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas lielākajās pilsētās.

Lasīt vairāk
12.04.2013

Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu! Mobilais mamogrāfs kampaņas ietvaros – Rīgas datumi.

Krūts vēzis ir biežākā vēža forma sievietēm. Taču tas ir arī viens no labāk izpētītajiem vēža veidiem. Savlaicīgi atklājot, iespējama krūts vēža sekmīga ārstēšana. Krūts vēža skrīnings ir krūts izmeklējums ar mamogrāfijas metodi, ko veic sievietēm vecumā no 50 līdz 69 gadiem reizi divos gados. Lai nodrošinātu krūts vēža organizēto skrīningu, uzaicinājuma vēstuli mērķa grupas sievietēm sūta reizi divos gados. Lai nodrošinātu izmeklējumu pieejamību visos Latvijas reģionos, Latvijā darbojas divi mobilie mamogrāfi.

Lasīt vairāk