Jaunumi

22.04.2013

Baltijas baleta festivālu atklās ar baletu Dons Kihots tirdzniecības centrā Origo

22. aprīlī plkst. 17.00 tirdzniecības centra “Origo” Rīgas dzelzceļa stacijā atklās 18. Starptautisko Baltijas baleta festivālu, aizsākot dejas pavasari divu nedēļu garumā ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas lielākajās pilsētās.

Lasīt vairāk
12.04.2013

Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu! Mobilais mamogrāfs kampaņas ietvaros – Rīgas datumi.

Krūts vēzis ir biežākā vēža forma sievietēm. Taču tas ir arī viens no labāk izpētītajiem vēža veidiem. Savlaicīgi atklājot, iespējama krūts vēža sekmīga ārstēšana. Krūts vēža skrīnings ir krūts izmeklējums ar mamogrāfijas metodi, ko veic sievietēm vecumā no 50 līdz 69 gadiem reizi divos gados. Lai nodrošinātu krūts vēža organizēto skrīningu, uzaicinājuma vēstuli mērķa grupas sievietēm sūta reizi divos gados. Lai nodrošinātu izmeklējumu pieejamību visos Latvijas reģionos, Latvijā darbojas divi mobilie mamogrāfi.

Lasīt vairāk
09.04.2013

House pavasara kolekciju apskats

Pašās jaunākajās House fotosesiju bildēs viņam un viņai redzam, kā pareizi jāvalkā jaunās sieviešu un vīriešu kolekcijas līnijas. Tas ir pavasarīgi, pastelīgi un svaigi, uzrunājot 90-s gadus, Tālos Austrumus un klimatu lielā pilsētā.

Lasīt vairāk
05.02.2013

Cropp pavasara kolekcija Niknās meitenes un Eklektiskie zēni.

Cropp piedāvā pašu jaunāko pavasara/vasaras 2013 kolekciju: pastelis, neons, grafiti un arī eklektiskie pilsētu raksturojošie miksi/sajaukumi Cropp stilā. Sezonas atšķirīgais pavasarim ir iedvesmošanās no POP-kultūras. Un te nu mēs redzam ļoti lielu daudzveidību, veiksmīgi savienotu tipisku sporta un ielu stilu, ka arī moderniem ikdienas apģērbu variāciju paraugiem.

Lasīt vairāk
22.01.2013

House 2013. gada sieviešu kolekcijas aksesuāri jau nopērkami veikalos!

Hei, hei! Vai pavasari jau gaidi? Tas nudien ir laiks, kad bez jaunām klozītēm ir ļoti, ļoti nepieciešams sevi palutināt ar jauniem aksesuāriem sieviešu kolekcijā, kas jau daļēji ir nopērkami House veikalos.

Lasīt vairāk