Jaunumi

09.04.2013

House pavasara kolekciju apskats

Pašās jaunākajās House fotosesiju bildēs viņam un viņai redzam, kā pareizi jāvalkā jaunās sieviešu un vīriešu kolekcijas līnijas. Tas ir pavasarīgi, pastelīgi un svaigi, uzrunājot 90-s gadus, Tālos Austrumus un klimatu lielā pilsētā.

Lasīt vairāk
05.02.2013

Cropp pavasara kolekcija Niknās meitenes un Eklektiskie zēni.

Cropp piedāvā pašu jaunāko pavasara/vasaras 2013 kolekciju: pastelis, neons, grafiti un arī eklektiskie pilsētu raksturojošie miksi/sajaukumi Cropp stilā. Sezonas atšķirīgais pavasarim ir iedvesmošanās no POP-kultūras. Un te nu mēs redzam ļoti lielu daudzveidību, veiksmīgi savienotu tipisku sporta un ielu stilu, ka arī moderniem ikdienas apģērbu variāciju paraugiem.

Lasīt vairāk
22.01.2013

House 2013. gada sieviešu kolekcijas aksesuāri jau nopērkami veikalos!

Hei, hei! Vai pavasari jau gaidi? Tas nudien ir laiks, kad bez jaunām klozītēm ir ļoti, ļoti nepieciešams sevi palutināt ar jauniem aksesuāriem sieviešu kolekcijā, kas jau daļēji ir nopērkami House veikalos.

Lasīt vairāk
14.01.2013

Origo nopelnītie godaraksti par pagājušā gada paveikto

Pagājušajā gadā tirdzniecības centrs „Origo” daudz darījis ne tikai centra labiekārtošanā un darbības uzlabošanā, bet arī visas pilsētas labā. Tā atzinusi arī Rīgas Dome un nodibinājums „Rīga 2014”, kas izsnieguši t/c „Origo” pateicības rakstus. Rīgas Dome pateicas t/c „Origo” par nesavtīgu atbalstu sociālo projektu realizēšanā 2012. gadā. Savukārt nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle izteikusi pateicību par partnerību objekta SAULES PULKSTENIS – ORIGO UNIVERSI realizācijā festivāla Staro Rīga 2012 ietvaros.

Lasīt vairāk
14.11.2012

LINSTOW CENTER MANAGEMENT DĀVĀ RĪGAI DIZAINA OBJEKTU SAULES PULKSTENI – ORIGO UNIVERSI

Šodien, 14. novembrī Centrālās stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo tika atklāts deviņu metru plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts Saules pulkstenis – Origo Universi, kas turpmāk Rīgas iedzīvotājus un viesus rosinās noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts ir Linstow Center Management dāvana pilsētai un tās iedzīvotājiem, Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 sagaidot.

Lasīt vairāk