Jaunumi

14.01.2013

Origo nopelnītie godaraksti par pagājušā gada paveikto

Pagājušajā gadā tirdzniecības centrs „Origo” daudz darījis ne tikai centra labiekārtošanā un darbības uzlabošanā, bet arī visas pilsētas labā. Tā atzinusi arī Rīgas Dome un nodibinājums „Rīga 2014”, kas izsnieguši t/c „Origo” pateicības rakstus. Rīgas Dome pateicas t/c „Origo” par nesavtīgu atbalstu sociālo projektu realizēšanā 2012. gadā. Savukārt nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle izteikusi pateicību par partnerību objekta SAULES PULKSTENIS – ORIGO UNIVERSI realizācijā festivāla Staro Rīga 2012 ietvaros.

Lasīt vairāk
14.11.2012

LINSTOW CENTER MANAGEMENT DĀVĀ RĪGAI DIZAINA OBJEKTU SAULES PULKSTENI – ORIGO UNIVERSI

Šodien, 14. novembrī Centrālās stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo tika atklāts deviņu metru plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts Saules pulkstenis – Origo Universi, kas turpmāk Rīgas iedzīvotājus un viesus rosinās noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts ir Linstow Center Management dāvana pilsētai un tās iedzīvotājiem, Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 sagaidot.

Lasīt vairāk
03.08.2012

Grupas "Gulfstream" koncerti

Piektdien, 3.augustā Origo Stacijas laukumā ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” ietvaros uz skatuves kāps grupa “Gulfstream”.

Lasīt vairāk
23.05.2012

Atlaide biļetēm uz „Rīgas Ritmi” dubultkoncertiem Kongresu namā

Galactico Privilēģiju kartes un Galactico VISA kartes lietotāji saņem 25% atlaidi, pērkot 2 biļetes uz mūzikas festivāla „Rīgas Ritmi” dubultkoncertiem Kongresu namā!

Lasīt vairāk
17.05.2012

Stenders Balvas Switcheroo uzvarētājiem

Switcheroo ir fotografēšanās veids, kur cilvēki samainās ar drēbēm tā, lai izskatās, ka drēbes samainās ar cilvēkiem. Balso par interesantākajām bildēm – katru nedēļu 3 labāko foto dalībnieki saņems balvas!

Lasīt vairāk