Jaunumi

23.12.2011

T/c Origo darba laiki svētkos

T/c Origo darba laiki Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšanas nedēļas nogalēs.
Darba laika izmaiņas attiecas uz 2. un 3. stāvu. B tuneļa darba laiks tāds pats kā 2. un 3. stāva darba laiks.1. stāvs strādā kā parasti vai pēc šī darba laika.

Lasīt vairāk
13.12.2011

Izcilā mākslinieki Jāņa Saulrieta darbi ir apskatāmi TC Origo!

Kārtējo reizi t/c ORIGO sniedz māksliniecisko baudījumu rīdziniekiem un Rīgas viesiem, piedāvājot apskatīt izcilā latviešu mākslinieka Jāņa Saulrieta (1918.-1993.) gleznas. Mākslinieka darbi ilgus gadus atradušies privāto mākslas kolekcionāru rokās un plašākai publikai būs pieejami pirmo reizi. Izstāde būs apskatāma sākot ar 8. decembri.

Lasīt vairāk
03.11.2011

Vienīgā Rīgas brīvdabas foto galerija, kuru var apskatīt visu diennakti.

Līdz 21. novembrim dizainera Valda Majevska foto izstāde „..zemes un tautas..” aplūkojama Origo Summer Stage lielformāta fotogrāfiju galerijā Stacijas laukumā pie t/c Origo.Nepālas ainavas un portreti, Gruzijas vēsturiskās vietas un neatkārtojamie Himalaju valstu iedzīvotāji. Bet pāri visam fotogrāfa uzmanību saistījušas hinduistu un budistu sakrālās telpas, Sinaja kalns un tā pakājē esošais Svētās Katrīnas klosteris. Tas ir vecākais grieķu pareizticīgais klosteris, kur V. Majevskim izdevies iegūt unikālas iekštelpu fotografēšanas tiesības. Foto materiālu autors Valdis Majevskis darbus bieži pārveido dizaingrafiskās kompozīcijās, jo pēc profesijas ir dizainers. Pats autors saka: „Es fotografēju starp sirdspukstiem, tādēļ tas, ko fotografēju, un tas, kā kāds cits to ieraudzīs, var būt ļoti atšķirīgs. Mani pašu visvairāk pārsteidza cilvēku atvērtība, kāda valda pie hinduistiem. Tā dēvētajā civilizētajā pasaulē tādu grūti atrast.”

Lasīt vairāk
23.09.2011

Noslēgusies t/c ORIGO loterija I SKOLA!

Trešdien, 21.09.2011. noslēgusies t/c ORIGO loterija "I SKOLA", kurā tika izlozēti 5 iPad 2.

Lasīt vairāk
02.09.2011

Origo Summer Stage noslēdz sezonu ar īpašu piedāvājumu klausītājiem – mistiskā folka projektu no Maskavas „Rada i Ternovnik” un pašmāju džeza izpildītājiem

Pie tirdzniecības centra „Origo” izveidotais pilsētas kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage ceturtdien, 8.septembrī, noslēgs vērienīgo vasaras sezonas muzikālo piedāvājumu ar īpašu koncertu, kā galvenie viesi - grupa no Maskavas „Rada i Ternovņik”. Jau plkst. 17:00 klausītājus priecēs kvartets ar vieniem no Latvijas populārākajiem džeza mūziķiem: Gintu Pabērzu, Arti Orubu, Madaru Kalniņu un Andri Grunti. Savukārt, grupa, ko daļa mūzikas ekspertu salīdzina pat ar slaveno Krievijas dziedātāju Pelageju, uzstāsies plkst. 19:00.

Lasīt vairāk