Jaunumi

03.11.2011

Vienīgā Rīgas brīvdabas foto galerija, kuru var apskatīt visu diennakti.

Līdz 21. novembrim dizainera Valda Majevska foto izstāde „..zemes un tautas..” aplūkojama Origo Summer Stage lielformāta fotogrāfiju galerijā Stacijas laukumā pie t/c Origo.Nepālas ainavas un portreti, Gruzijas vēsturiskās vietas un neatkārtojamie Himalaju valstu iedzīvotāji. Bet pāri visam fotogrāfa uzmanību saistījušas hinduistu un budistu sakrālās telpas, Sinaja kalns un tā pakājē esošais Svētās Katrīnas klosteris. Tas ir vecākais grieķu pareizticīgais klosteris, kur V. Majevskim izdevies iegūt unikālas iekštelpu fotografēšanas tiesības. Foto materiālu autors Valdis Majevskis darbus bieži pārveido dizaingrafiskās kompozīcijās, jo pēc profesijas ir dizainers. Pats autors saka: „Es fotografēju starp sirdspukstiem, tādēļ tas, ko fotografēju, un tas, kā kāds cits to ieraudzīs, var būt ļoti atšķirīgs. Mani pašu visvairāk pārsteidza cilvēku atvērtība, kāda valda pie hinduistiem. Tā dēvētajā civilizētajā pasaulē tādu grūti atrast.”

Lasīt vairāk
23.09.2011

Noslēgusies t/c ORIGO loterija I SKOLA!

Trešdien, 21.09.2011. noslēgusies t/c ORIGO loterija "I SKOLA", kurā tika izlozēti 5 iPad 2.

Lasīt vairāk
02.09.2011

Origo Summer Stage noslēdz sezonu ar īpašu piedāvājumu klausītājiem – mistiskā folka projektu no Maskavas „Rada i Ternovnik” un pašmāju džeza izpildītājiem

Pie tirdzniecības centra „Origo” izveidotais pilsētas kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage ceturtdien, 8.septembrī, noslēgs vērienīgo vasaras sezonas muzikālo piedāvājumu ar īpašu koncertu, kā galvenie viesi - grupa no Maskavas „Rada i Ternovņik”. Jau plkst. 17:00 klausītājus priecēs kvartets ar vieniem no Latvijas populārākajiem džeza mūziķiem: Gintu Pabērzu, Arti Orubu, Madaru Kalniņu un Andri Grunti. Savukārt, grupa, ko daļa mūzikas ekspertu salīdzina pat ar slaveno Krievijas dziedātāju Pelageju, uzstāsies plkst. 19:00.

Lasīt vairāk
22.08.2011

Ne katram - tikai Jums!

Tikai Galactico Privilēģiju Programmas dalībniekiem īpaši piedāvājumi t/c Origo. Atlaides līdz -60%.
No 22. augustam līdz 15. septembrim.
Ne katram - tikai Jums!

Lasīt vairāk
17.08.2011

Latīņamerikas, afrokubas un fussion džezu uz Rīgu atvedīs Origo Folk festivāls

Ceturtdien, 18. augustā, no plkst. 14:30 jau devīto reizi Rīgā norisināsies muzikāli krāšņais Origo Folk festivāls ar etno – džeza pērlēm no Kubas, Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Festivāla, kurš norisinās Origo Summer Stage ietvaros, vadošo mākslinieku godā šogad Latīņamerikas un afrokubas džeza sastāvs „Che Guevara Jazz” (uzstāšanās plkst. 18:00) ar labākajām džeza tradīcijām, kas savijušās ar salsas, svinga, sambas, lambadas, bossanovas, ča-ča-ča un citiem žanriem.

Lasīt vairāk