Jaunumi

22.08.2011

Ne katram - tikai Jums!

Tikai Galactico Privilēģiju Programmas dalībniekiem īpaši piedāvājumi t/c Origo. Atlaides līdz -60%.
No 22. augustam līdz 15. septembrim.
Ne katram - tikai Jums!

Lasīt vairāk
17.08.2011

Latīņamerikas, afrokubas un fussion džezu uz Rīgu atvedīs Origo Folk festivāls

Ceturtdien, 18. augustā, no plkst. 14:30 jau devīto reizi Rīgā norisināsies muzikāli krāšņais Origo Folk festivāls ar etno – džeza pērlēm no Kubas, Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Festivāla, kurš norisinās Origo Summer Stage ietvaros, vadošo mākslinieku godā šogad Latīņamerikas un afrokubas džeza sastāvs „Che Guevara Jazz” (uzstāšanās plkst. 18:00) ar labākajām džeza tradīcijām, kas savijušās ar salsas, svinga, sambas, lambadas, bossanovas, ča-ča-ča un citiem žanriem.

Lasīt vairāk
11.08.2011

Origo Summer Stage piedāvā festivālu Summertime – aicina Inese Galante ar Latvijas un Krievijas operas zvaigznēm

Sestdien, 13. augustā, plkst. 17.00, ieskandinot festivālu „Summertime – aicina Inese Galante”, Origo Summer Stage piedāvā ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim baudīt labākos operas māksliniekus no Latvijas un Krievijas.
Pašā Rīgas centrā – Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo uzstāsies izcilais Latvijas soprāns Inese Galante un viņas draugi no pasaules opernamiem - Irina Dolženko (mecosoprāns), Jusifs Eivazovs (tenors) un Elīna Bukša (vijole). Pie klavierēm - Hermaņa Brauna fonda direktore un „Summertime – aicina Inese Galante” festivāla galveno organizatore Inna Davidova.

Lasīt vairāk
01.08.2011

Origo Summer Stage augusta programma

Mākslas, mūzikas un izklaides pasākumi Origo stacijas laukumā bez maksas visas vasaras garumā! Nāc un sajūti vasaras ritmu! Summerstage jūlija programma. Vairāk informācijas pieejams summerstage.lv

Lasīt vairāk
25.07.2011

Origo Summer Stage un Jaunais vilnis sagaida Allu Pugačovu un Maksimu Galkinu ar vērienu

Origo Summer Stage un Jaunais vilnis turpina pārsteigt rīdziniekus - pirmo reizi Jaunā viļņa vēsturē iedzīvotājiem ir iespēja sagaidīt Latvijā ierodamies Krievijas zvaigznes un paust savu sajūsmu un laba vēlējumus. Svētdien Rīgā uz starptautisko jauno izpildītāju konkursu „Jaunais vilnis” ar Maskavas vilcienu ieradās Krievijas zvaigznes Alla Pugačova un Maksims Galkins.

Lasīt vairāk