Jaunumi

29.06.2017

Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu grandiozi atklāta “Origo Summer Stage” 8. sezona

Vakar, 28. jūnijā ar “Rīgas Ritmi 2017” atklāšanas koncertu tika atklāta kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” jaunā 8. sezona, pulcējot daudzus džeza mūzikas mīļotājus pašā pilsētas sirdī – laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”. Šis gads ir īpašs ar to, ka “Origo Summer Stage” notiks vērienīgi bezmaksas koncerti katru nedēļu, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm.

Lasīt vairāk
27.06.2017

Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu atklās “Origo Summer Stage” 8. sezonu

Šo trešdien, 28. jūnijā plkst. 17.00, laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” grandiozi tiks atklāta vasaras kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” 8. sezona. Šis gads ir īpašs ar to, ka 8. sezonas atklāšana noritēs īpaši vērienīgi, priecējot dažādu mūzikas stilu cienītājus ar diviem krāšņiem koncertiem, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Savukārt otrajā šīs nedēļas koncertā, kas plānots 30. jūnijā plkst. 18.00, klausītājus priecēs un ar jaunām mūzikas skaņām pārsteigs dziedātāja Aija Andrejeva un grupa “Astro’n’out”.

Lasīt vairāk
22.06.2017

ORIGO darba laiks svētkos

Plānojot pirkumus, apskati t/c Origo darba laiku svētkos.

Lasīt vairāk
23.05.2017

VAIDE kolekcija pavasaris/vasara 2017

Šosezon zīmola “Vaide” pavasara – vasaras kolekcija pārsteidz ar apģērbu daudzfunkcionalitāti, smalkām detaļām un neparastiem piegriezumiem un risinājumiem.

Lasīt vairāk
11.05.2017

ĶERMEŅA UN PRĀTA HARMONIJA AR SPA OF THE WORLD™

ZAĻĀ GAISMA VASARAI
JAUNAIS NOSTIPRINOŠAIS RITUĀLS
Tā kā vasara tuvojas straujiem soļiem, The Body Shop ar prieku iepazīstina ar ceturto Spa of the World™ ķermeņa ādas kopšanas režīmu: jauno Nostiprinošo rituālu.
Augļu ekstrakti no mežiem un vīna dārziem ir apvienoti izsmalcinātās tekstūrās ar uzmundrinošiem aromātiem, kas sniedz labsajūtu ādai, ķermenim un prātam.

Lasīt vairāk