Jaunumi

14.07.2011

Origo Summer Stage šogad uz Rīgu atvedīs divus festivāla Saulkrasti Jazz koncertus

Šī gada 14.jūlijā un 21. jūlijā Origo Summer Stage arī Rīgas klausītājiem piedāvā izbaudīt daļu no džeza festivāla Saulkrasti Jazz programmas. 14. jūlijā plkst. 16:00 - 19:00 uz skatuves kāps Raita Ašmaņa vadītais „Jelgavas Big Band”, brazīliešu perkusionists „Tiago Loei & Friends, grups „ A-Band” un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas III kursa ansamblis. Ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis aicināts izbaudīt bezmaksas koncertus pašā Rīgas centrā – Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo”.

21.jūlijā plkst. 17:00 - 19:00 skatītājus priecēs Raita Ašmaņa vadītais „Jelgavas Big Band”, brazīliešu perkusionists „Tiago Loei & Friends, grups „ A-Band” un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas III kursa ansamblis.

Lasīt vairāk
06.07.2011

Šo piektdien Origo Summer Stage piedāvā labākos evergreen skaņdarbus “Fortuna’G & Ladys” izpildījumā

Šo piektdien, 8. jūlijā, no plkst. 14:00 – 18:00 pie tirdzniecības centra „Origo” izveidotajā pilsētas kultūras aktivitāšu centrā Origo Summer Stage ar bezmaksas koncertu uzstāsies mūzikas grupa “Fortuna’G & Ladys”.

Lasīt vairāk
01.07.2011

Lietuvas, Latvijas un ASV džeza zvaigznes atklāj „Rīgas Ritmi 2011’’ ar koncertu Origo Summer Stage

Vakar (29.06.2011.) ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi priecēja džeza skaņas labāko mūziķu izpildījumā. Viens no redzamākajiem un radošākajiem savas paaudzes Lietuvas džeza mūziķiem Kestutis Vaiginis & Mirage Octet, viens no oriģinālākajiem mūsdienu džeza un pasaules mūzikas vokālistiem – Filips Hamiltons (Philip Hamilton) no ASV un lieliskie Latvijas džeza vokālisti Diāna Pīrāgs un Laimis Rācenājs ar „Rīgas Ritmi 2011” ieskaņas koncertu uzstājās kultūras aktivitāšu centrā Origo Summer Stage.

Lasīt vairāk
29.06.2011

Summer Stage jūlija programma

Mākslas, mūzikas un izklaides pasākumi Origo stacijas laukumā bez maksas visas vasaras garumā! Nāc un sajūti vasaras ritmu! Summerstage jūlija programma. Vairāk informācijas pieejams summerstage.lv

Lasīt vairāk
27.06.2011

Atsauksmes par Origo Summer Stage

Vērienīgais vasaras kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage jau otro gadu priecē Rīgas iedzīvotājus un viesus.

Pilsētas kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage izveidi iedvesmoja mērķis atbalstīt Latvijas kultūras dzīvi vienā no Rīgas nozīmīgākajām publiskajām telpām - pilsētas vārtiem stacijas laukumā pie t/c ‘’Origo”. „Linstow Center Management” pieredze publiskās telpas apsaimniekošanā un attīstībā, kā arī LR kultūras ministru, Rīgas pilsētas galvenā arhitekta un sabiedrības atbalsts sniedz gandarījumu un iedvesmu nākamajiem projektiem.

Lasīt vairāk