Jaunumi

29.06.2011

Summer Stage jūlija programma

Mākslas, mūzikas un izklaides pasākumi Origo stacijas laukumā bez maksas visas vasaras garumā! Nāc un sajūti vasaras ritmu! Summerstage jūlija programma. Vairāk informācijas pieejams summerstage.lv

Lasīt vairāk
27.06.2011

Atsauksmes par Origo Summer Stage

Vērienīgais vasaras kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage jau otro gadu priecē Rīgas iedzīvotājus un viesus.

Pilsētas kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage izveidi iedvesmoja mērķis atbalstīt Latvijas kultūras dzīvi vienā no Rīgas nozīmīgākajām publiskajām telpām - pilsētas vārtiem stacijas laukumā pie t/c ‘’Origo”. „Linstow Center Management” pieredze publiskās telpas apsaimniekošanā un attīstībā, kā arī LR kultūras ministru, Rīgas pilsētas galvenā arhitekta un sabiedrības atbalsts sniedz gandarījumu un iedvesmu nākamajiem projektiem.

Lasīt vairāk
22.06.2011

29. jūnijā Origo Summer Stage bezmaksas „Rīgas Ritmi 2011” ieskaņas koncerts

Trešdien, 29.jūnijā, plkst. 17:00 - 19:00 ikviens aicināts apmeklēt festivāla „Rīgas Ritmi” ieskaņas koncertu Origo Summer Stage. Bezmaksas koncertā Rīgas iedzīvotājus un viesus priecēs viens no redzamākajiem un radošākajiem savas paaudzes Lietuvas džeza mūziķiem Kestutis Vaiginis & Mirage Octet. Festivāls saviem klausītājiem ir sagādājis arī kādu īpašu pārsteigumu – ieskaņas koncerta ietvaros Origo Summer Stage koncertēs viens no oriģinālākajiem mūsdienu džeza un pasaules mūzikas vokālistiem – Filips Hamiltons (Philip Hamilton) no ASV!

Lasīt vairāk
16.06.2011

Brīvība!

Izgrezno savus svētkus ar skaistu tērpu no Origo!

Lasīt vairāk
14.06.2011

Nedēļas nogali Origo Summer Stage ieskandinās muzikālais projekts „Baraka”

Piektdien, 17. jūnijā, plkst. 15:00 - 19:00 nedēļas nogali ar bezmaksas koncertu ieskandinās grupa „Baraka”. Origo Summer Stage piedāvā Seno Austrumu un mūsdienu Rietumu mūzikas apvienojumu, ievērojot labākās etniskās, elektroniskas un džeza mūzikas tradīcijas.

Lasīt vairāk