Jaunumi

02.03.2011

Latvijas hokeja 80 gadu jubilejā veltītā fotoizstāde

Šogad Latvijas hokejs svin apaļu 80 gadu jubileju un svinību ietvaros norisinājās fotokonkurss "Sarauj, Fotogrāf!". Konkursu, sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju, Sergeja Žoltoka fondu un hokeja skolu "Rīga", rīkoja tirdzniecības centrs "Origo".

Lasīt vairāk
10.02.2011

Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem t/c Origo pazemes autostāvvieta EuroPark otrā stunda BEZ MAKSAS!

Iepērcies ar baudu! Visiem Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem Europark pazemes autostāvvietas izmantošana tagad divreiz lētāka! Pavadi laiku 220 Origo veikalos un tirdzniecības vietās bez raizēm - autostāvvietā 2. stunda būs bez maksas!

Lasīt vairāk
03.02.2011

Fiktīvas laulības – slazds!

Informējam, ka 5. februārī no plkst. 11:30 līdz 14:00 Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā/ t/c Origo (Stacijas laukums 2, Rīga) kampaņas „Fiktīvas laulības – slazds!” ietvaros notiks interaktīva akcija, kuras laikā būs iespēja uzzināt par tādu cilvēktirdzniecības formu kā fiktīvas laulības, kā arī saņemt konsultācijas no speciālistiem.

Lasīt vairāk
24.01.2011

Latvijas hokeja fotokonkurss „Sarauj, fotogrāf!”

Hokejs Latvijā, tas ir dvēseles stāvoklis par ko ir pārsteigti ārzemnieki, taču mums tas ir dzīves veids, ar ko lepojamies un par ko nebaidāmies stāstīt gan draugiem, gan citiem pasaulē! Hokejs bildēs – tā ir būtiska mūsu vēstures sastāvdaļa ne tikai uz laukuma, bet arī ģērbtuvēs, treniņu laikā, kuriozās situācijās, skatītāju tribīnēs.

Lasīt vairāk
03.12.2010

Tuvojas Cristina Branco koncerts!

11.decembrī plkst. 19:00 Kongresu namā jaunā portugāļu fado dīva Kristina Branko (Cristina Branco) prezentēs savu jaunāko albumu „Kronos”.

Lasīt vairāk