Jaunumi

03.02.2011

Fiktīvas laulības – slazds!

Informējam, ka 5. februārī no plkst. 11:30 līdz 14:00 Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā/ t/c Origo (Stacijas laukums 2, Rīga) kampaņas „Fiktīvas laulības – slazds!” ietvaros notiks interaktīva akcija, kuras laikā būs iespēja uzzināt par tādu cilvēktirdzniecības formu kā fiktīvas laulības, kā arī saņemt konsultācijas no speciālistiem.

Lasīt vairāk
24.01.2011

Latvijas hokeja fotokonkurss „Sarauj, fotogrāf!”

Hokejs Latvijā, tas ir dvēseles stāvoklis par ko ir pārsteigti ārzemnieki, taču mums tas ir dzīves veids, ar ko lepojamies un par ko nebaidāmies stāstīt gan draugiem, gan citiem pasaulē! Hokejs bildēs – tā ir būtiska mūsu vēstures sastāvdaļa ne tikai uz laukuma, bet arī ģērbtuvēs, treniņu laikā, kuriozās situācijās, skatītāju tribīnēs.

Lasīt vairāk
03.12.2010

Tuvojas Cristina Branco koncerts!

11.decembrī plkst. 19:00 Kongresu namā jaunā portugāļu fado dīva Kristina Branko (Cristina Branco) prezentēs savu jaunāko albumu „Kronos”.

Lasīt vairāk
26.11.2010

Mūzikas festivāls „ RĪGAS RITMI”

Mūzikas festivāls „ RĪGAS RITMI” piedāvā Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem iegādāties biļetes uz leģendārās vokālās grupas „Take 6” un jaunās fado dīvas Cristina Branco koncertiem ar 50 % atlaidi visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās, uzrādot Galactico Privilēģiju vai Galactico Visa karti.

Lasīt vairāk
16.11.2010

Paziņoti fotokonkursa „Mana Latvija manā objektīvā” uzvarētāji

GRAND PRIX - braucienu uz Stokholmu 2 personām ar Tallink saņem ...

Lasīt vairāk