Jaunumi

10.08.2010

Nenoguli stipendiju!

nenoguli stipendijuPreču loterijas „ Nenoguli stipendiju!“ noteikumi.

Lasīt vairāk
30.06.2010

30.jūnijā festivāla „Rīgas Ritmi” bezmaksas ieskaņas koncerts uz „Origo Summer Stage” skatuves Stacijas laukumā

Origo Summer Stage„Origo Summer Stage” ietvaros, 30.jūnijā plkst. 17:00 aicinām uz festivāla „Rīgas Ritmi” ieskaņas koncertu pie t/c Origo, Stacijas laukumā, kurā piedalīsies pazīstamie mūziķi Intars Busulis, Aisha un City Jazz Big Band Kārļa Vanaga vadībā.

Lasīt vairāk
30.06.2010

Atklāj Origo Summer Stage - brīvdabas lielformāta foto izstāžu galeriju un plašo vasaras kultūras programmu

Origo Summer Stage30.jūnijā pašā Rīgas sirdī tiek atklāts nozīmīgs pilsētas kultūras aktivitāšu centrs – „Origo Summer Stage”, kas visas vasaras garumā ikvienam Rīgas iedzīvotājam un viesim piedāvās bez maksas baudīt kvalitatīvu atpūtu.

Lasīt vairāk
18.06.2010

Noslēgusies kampaņa Lecam pasaulē!

Noslēgusies kampaņa „Lecam pasaulē” un izlozēta tā klase, kura dosies savu izlaiduma ballīti svinēt uz Tallink kuģa no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ.

Lasīt vairāk
31.05.2010

Skolu absolventi varēs iepazīties ar studiju iespējām

Augstskolas un profesionālās izglītības iestādes sevi prezentēs potenciālajiem studentiem tirdzniecības centrā Origo.

Tikai 1. un 2.jūnijā gan absolventiem un viņu vecākiem, gan citiem interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par Rīgas augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu mācību programmām. 26 izglītības iestāžu pārstāvji divas dienas no plkst. 12:00 – 19:00 iepazīstinās ar augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu mācību programmām un uz visiem interesējošajiem jautājumiem atbildēs t/c Origo B korpusa – Pulksteņtorņa ēkas 2.un 3.stāvā (pie Brand Stock).

Lasīt vairāk