Jaunumi

30.06.2010

Atklāj Origo Summer Stage - brīvdabas lielformāta foto izstāžu galeriju un plašo vasaras kultūras programmu

Origo Summer Stage30.jūnijā pašā Rīgas sirdī tiek atklāts nozīmīgs pilsētas kultūras aktivitāšu centrs – „Origo Summer Stage”, kas visas vasaras garumā ikvienam Rīgas iedzīvotājam un viesim piedāvās bez maksas baudīt kvalitatīvu atpūtu.

Lasīt vairāk
18.06.2010

Noslēgusies kampaņa Lecam pasaulē!

Noslēgusies kampaņa „Lecam pasaulē” un izlozēta tā klase, kura dosies savu izlaiduma ballīti svinēt uz Tallink kuģa no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ.

Lasīt vairāk
31.05.2010

Skolu absolventi varēs iepazīties ar studiju iespējām

Augstskolas un profesionālās izglītības iestādes sevi prezentēs potenciālajiem studentiem tirdzniecības centrā Origo.

Tikai 1. un 2.jūnijā gan absolventiem un viņu vecākiem, gan citiem interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par Rīgas augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu mācību programmām. 26 izglītības iestāžu pārstāvji divas dienas no plkst. 12:00 – 19:00 iepazīstinās ar augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu mācību programmām un uz visiem interesējošajiem jautājumiem atbildēs t/c Origo B korpusa – Pulksteņtorņa ēkas 2.un 3.stāvā (pie Brand Stock).

Lasīt vairāk
08.02.2010

Unikālu iespēja Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem!

Galactico privilēģiju programmaTikai t/c Origo piedāvā unikālu iespējus Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem*!
No 8.februāra līdz 9.martam, pērkot kosmētiku, parfimēriju un citas skaistumkopšanas preces un pakalpojumus, ziedus, juvelierizstrādājumus un pulksteņus t/c Origo veikalos:

 

 

 

Lasīt vairāk
07.12.2009

Pasākumi un izklaide t/c Origo Ziemassvētkos

Ziemassvētku dāvanas

Aicinām apmeklēt t/c Origo, kur Stacijas centralā zālē varēsiet piedalīties fotoakcijas „Draugs, Tu esi mana dāvana!” norisē. Nāc, iepriecini sevi un savus draugus ar jauku dāvaniņu. Fotogrāfēšanās ir bez maksas, bet bildes varēsi lejuplādēt no t/c Origo mājas lapas fotogalerijā!

Lasīt vairāk