Jaunumi

24.02.2017

MOHITO pavasara-vasaras kampaņa LA PLAY 2017

MOHITO atklāj pavasara-vasaras sezonu ar kampaņu, kuras fons ir saulainā Losandželosa. Šoreiz mūsu dizaineri ir izvēlējušies aicinošus un ļoti pievilcīgus tekstilus, kā arī delikātas mežģīnes. Bez kleitām, kuras košumam ir papildinātas ar veļas akcentiem atradīsi arī krāsainas izšūtas džinsa vestes. Ikdienas komplekti un personalizēti elementi – tas ir tas, ko mēs saucam par “OOTD” jeb dienas apģērba recepti.

Lasīt vairāk
15.02.2017

AIZVADĪTA SIRDS VESELĪBAS DIENA “VESELA SIRDS – LAIMĪGA SIRDS”

Visu mīlētāju dienā, 14. februārī no plkst. 11.00 līdz 15.00 tirdzniecības centrā “Origo” norisinājās sirds veselības diena “Vesela sirds – laimīga sirds”, kur ikvienam apmeklētājam bija iespēja bez maksas pārbaudīt savu sirds veselību.

Lasīt vairāk
10.02.2017

Piedalies konkursā un laimē Galactico Dāvanu kartes !

Seko t/c Origo Facebook un Instagram kontam (origo_centrs), piedalies Valentīna dienas konkursos un laimē Galactico Dāvanu kartes.

Lasīt vairāk
01.02.2017

Latvijas simtgadei veltīta izstāde “Latviešu spēka zīmes” pie t/c ORIGO

Trešdien, 1. februārī laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” tiks atklāta lielformāta brīvdabas fotoizstāde “Latviešu Spēka Zīmes”, tādējādi aizsākot Latvijas simtgadei veltīto izstāžu sēriju. Fotoizstādē ikvienam būs apskatāmas desmit latviešu rakstu zīmes – svarīga latviešu tautas kultūras sastāvdaļa, kurām laika gaitā ir izveidojusies sava simboliskā jēga un pielietojums kā vēsturē, tā arī mūsdienās.Lielformāta brīvdabas fotoizstāde laukumā pie t/c „Origo” ir unikāls, diennakti izgaismots pilsētvides objekts, kuru ikviens apmeklētājs visa gada garumā var apmeklēt un apskatīt bez maksas.

Lasīt vairāk
23.12.2016

ORIGO darba laiks Ziemassvētkos un Jaunajā Gadā!

Plānojot pirkumus, apskati t/c Origo darba laiku svētkos.

Lasīt vairāk