Jaunumi

01.02.2017

Latvijas simtgadei veltīta izstāde “Latviešu spēka zīmes” pie t/c ORIGO

Trešdien, 1. februārī laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” tiks atklāta lielformāta brīvdabas fotoizstāde “Latviešu Spēka Zīmes”, tādējādi aizsākot Latvijas simtgadei veltīto izstāžu sēriju. Fotoizstādē ikvienam būs apskatāmas desmit latviešu rakstu zīmes – svarīga latviešu tautas kultūras sastāvdaļa, kurām laika gaitā ir izveidojusies sava simboliskā jēga un pielietojums kā vēsturē, tā arī mūsdienās.Lielformāta brīvdabas fotoizstāde laukumā pie t/c „Origo” ir unikāls, diennakti izgaismots pilsētvides objekts, kuru ikviens apmeklētājs visa gada garumā var apmeklēt un apskatīt bez maksas.

Lasīt vairāk
23.12.2016

ORIGO darba laiks Ziemassvētkos un Jaunajā Gadā!

Plānojot pirkumus, apskati t/c Origo darba laiku svētkos.

Lasīt vairāk
19.12.2016

#19IDEJAS SVĒTKIEM

Svētku gaidīšanas laikā un to kulminācijā piedzīvo #19IDEJAS iedvesmu. Līdz pat 31. decembrim t/c Origo sociālajos kanālos Facebook un Instagram atradīsi dāvanu idejas viņam, mammai vai brālim, lieliskajai draudzenei, vai pašai sev! Katru dienu sniedzam vienu dzirkstošu ideju, bet radošākajam iedvesmas meklētājam Facebook lapā dāvinam Galactico Dāvanu karti 10 EUR vērtībā!

Lasīt vairāk
21.12.2016

Labdarības maratonā Dod Pieci vēža pacientu atbalstam ziedoti 190 910,45 eiro

Labdarības maratonā Dod Pieci, ko rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv, saziedoti 190 910,45 eiro, kas ir par 55 363,74 eiro vairāk nekā pērn. Dod Pieci šogad aicināja sabiedrību atbalstīt vēža skartos cilvēkus, lai savāktu naudu psihosociālās rehabilitācijas nometnēm, kuras rīko biedrība Dzīvības koks. Par līdz šim saziedoto naudu būs iespējams sarīkot 21 nometni 513 cilvēkiem.

Lasīt vairāk
16.12.2016

Pie tirdzniecības centra ORIGO notiek Dod Pieci labdarības maratons

Ar Intara Busuļa, Raimonda Paula, Ainara Mielava, Agneses Rakovskas, Māras Upmanes- Holšteines un citu mūziķu dalību šī gada 15. decembrī pie tirdzniecības centra “Origo” tika atklāts trešais Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un Ziedot.lv rīkotais labdarības maratons “Dod Pieci”, kurš norisināsies līdz 21. decembrim. Maratona mērķis šogad ir atbalstīt vēža skartos pacientus un palīdzēt savākt naudu psihosociālās rehabilitācijas nometnēm.

Lasīt vairāk