Jaunumi

10.10.2016

Iepērcies ORIGO un laimē katru dienu!

Jaunās rudens kolekcijas ir klāt un gaida Tevi tirdzniecības centrā ORIGO! Tikai līdz 4. novembrim iepērcies ORIGO veikalos par kopējo summu vismaz 50 EUR (čeki summējas) un katru dienu laimē Galactico Dāvanu karti 50 EUR vērtībā vai lielo balvu – Galactico Dāvanu karti 500 EUR vērtībā akcijas noslēgumā!

Lasīt vairāk
02.09.2016

Septembrī iepērcies ORIGO un laimē Galactico Dāvanu kartes 50, 100 un 200 EUR vērtībā!

Septembrī iepirkties ORIGO vēl izdevīgāk! Reģistrē savus t/c ORIGO veiktos pirkumus ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti, krāj punktus un saņem atlaides vairāk nekā 100 veikalos!

Lasīt vairāk
23.09.2016

T/C “Origo” laukumā notiks sociāla akcija “Esi dabai draudzīgs – ierobežo plastmasas maisiņu patēriņu!”

23. septembrī no plkst. 16.00 līdz 19.00 T/C “Origo” laukumā “Zaļā josta” rīko akciju “Esi dabai draudzīgs – ierobežo plastmasas maisiņu patēriņu!”. Akcija tiek rīkota, lai aktualizētu plastmasas maisiņu pārmērīgā patēriņa problēmu, pievērstu iedzīvotāju uzmanību šo maisiņu radītajai kaitīgajai ietekmei uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību, kā arī mudinātu iespēju robežās mazināt plastmasas maisiņu patēriņu.

Lasīt vairāk
23.09.2016

KUR BAUDĪT SILTĀS SEPTEMBRA DIENAS

Šogad vasara mūs pārsteidza ar lietu un rudenīgu aukstumu, un brīvo laiku labāk gribējās pavadīt mājās. Toties pirmais rudens mēnesis ir Latvijas klimatam neraksturīgi silts, tāpēc ir laiks doties laukā, lai izrautos no ikdienas rutīnas. Vislabāk to darīt dodoties ārpus pilsētas. Transporta krustpunktā esošais tirdzniecības centrs “Origo” iesaka, ko darīt un kur doties nedēļas nogalē, kā arī, kas ir nepieciešams, lai brauciens izdotos lielisks.

Lasīt vairāk