Jaunumi

23.09.2016

T/C “Origo” laukumā notiks sociāla akcija “Esi dabai draudzīgs – ierobežo plastmasas maisiņu patēriņu!”

23. septembrī no plkst. 16.00 līdz 19.00 T/C “Origo” laukumā “Zaļā josta” rīko akciju “Esi dabai draudzīgs – ierobežo plastmasas maisiņu patēriņu!”. Akcija tiek rīkota, lai aktualizētu plastmasas maisiņu pārmērīgā patēriņa problēmu, pievērstu iedzīvotāju uzmanību šo maisiņu radītajai kaitīgajai ietekmei uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību, kā arī mudinātu iespēju robežās mazināt plastmasas maisiņu patēriņu.

Lasīt vairāk
23.09.2016

KUR BAUDĪT SILTĀS SEPTEMBRA DIENAS

Šogad vasara mūs pārsteidza ar lietu un rudenīgu aukstumu, un brīvo laiku labāk gribējās pavadīt mājās. Toties pirmais rudens mēnesis ir Latvijas klimatam neraksturīgi silts, tāpēc ir laiks doties laukā, lai izrautos no ikdienas rutīnas. Vislabāk to darīt dodoties ārpus pilsētas. Transporta krustpunktā esošais tirdzniecības centrs “Origo” iesaka, ko darīt un kur doties nedēļas nogalē, kā arī, kas ir nepieciešams, lai brauciens izdotos lielisks.

Lasīt vairāk
27.08.2016

AR SPILGTIEM FESTIVĀLIEM UN KONCERTIEM AIZVADĪTA “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONA

26. augustā tika noslēgta “Origo Summer Stage” grandiozā 7. sezona kopā ar spilgtiem latviešu māksliniekiem -  grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēja savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Skatītāji pēc muzikāli saviļņojošā koncerta mūziķus pavadīja, stāvot kājās un sveicot ar skaļām ovācijām.

Lasīt vairāk
25.08.2016

“MELO-M” UN “PIENEŅU VĪNS” NOSLĒGS “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONU

Piektdien, 26. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 “Origo Summer Stage” notiks grandiozais 7. sezonas noslēgums kopā ar grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēs savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Ikviens ir aicināts apmeklēt bezmaksas noslēdzošo koncertu un baudīt muzikālos vasaras vakarus ”Origo” laukumā.

Lasīt vairāk
24.08.2016

“ORIGO” FOLKFESTIVĀLS PRIECĒS AR DAŽĀDU TAUTU ETNO UN FOLKMŪZIKU

Tuvojoties augusta izskaņai, kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina priecēt ar augstvērtīgiem pašmāju un ārzemju mūzikas izpildītāju koncertiem. Ceturtdien, 25. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 ikviens bez maksas varēs baudīt tradicionālo “Origo” folkfestivālu, kurā uzstāsies Deniss Paškevičs un grupa “Baraka”, postfolkoras grupa “Iļģi” un mūzikas izpildītājs Sauļus Petreikis no Lietuvas.

Lasīt vairāk