Jaunumi

06.08.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” AUGUSTA KONCERTPROGRAMMA: KRĀŠŅIE RĪGAS SVĒTKI, “ORIGO” FOLKFESTIVĀLS UN CITI SPILGTI KONCERTI

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina grandiozo koncertsezonu ar īpaši vērienīgiem un daudzveidīgiem koncertiem pašā Rīgas sirdī. Augusta vidū Rīgas svētku ietvaros norisināsies cikla “Dziesmu tilti no sirds uz sirdi” koncerti, kur trīs dienu garumā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” varēs baudīt augstvērtīgus dziesmu un deju mākslinieku priekšnesumus. Tāpat arī notiks tradicionālais “Origo” folkfestivāls, pulcējot kopā dažādus etno un folkmūzikas māksliniekus. Visus koncertus “Origo Summer Stage” ir iespēja baudīt bez maksas.

Lasīt vairāk
01.08.2016

LAUKUMĀ PIE TIRDZNIECĪBAS CENTRA "ORIGO" ATKLĀJ SKOLAS GAITĀM VELTĪTO LABDARĪBAS AKCIJU "PIETURA: SKOLA"

Pirmdien, 1.augustā, laukumā pie tirdzniecības centra "Origo" tika atklāta mācību gada sākumam veltītā labdarības akcija "Pietura: Skola". Akcijas mērķis ir atbalstīt daudzbērnu ģimenes, gatavojoties skolas laikam.

Lasīt vairāk
25.07.2016

AIESEC IEPAZĪSTINA AR DAŽĀDU TAUTU TRADĪCIJĀM KULTŪRAS SVĒTKOS “GLOBAL VILLAGE”

20. jūlijā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” norisinājās pasaulē lielākās jauniešu organizācijas “AIESEC” rīkotie vērienīgie kultūras svētki “Global Village” jeb “Internacionālais Ciemats”. Jaunieši no 25 pasaules valstīm sanāca kopā, lai iepazīstinātu ar savu kultūru un tradīcijām, parādot tradicionālos tērpus, suvenīrus, ēdienus, dziesmas un dejas.

Lasīt vairāk
06.07.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” UZŅEM APGRIEZIENUS: JŪLIJĀ FESTIVĀLU “BALTICA” UN “SAULKRASTI JAZZ” KONCERTI

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina piedāvāt siltajos vasaras vakaros daudzveidīgu mūzikas festivālu un koncertu programmu pašā Rīgas sirdī. Jūlija vidū pie tirdzniecības centra “Origo” norisināsies vērienīgākais džeza mūzikas festivāls “Saulkrasti Jazz Festival 2016”, kas divus vakarus piedāvās lielisku mūzikas baudījumu visiem apmeklētājiem. Visu jūliju “Origo Summer Stage” festivālu un mūzikas grupu koncertos pulcēs pašmāju un ārzemju iemīļotus un talantīgus mūzikas izpildītājus, pārsteidzot klausītājus ar kvalitatīvu koncertprogrammu.

Lasīt vairāk