Jaunumi

27.08.2016

AR SPILGTIEM FESTIVĀLIEM UN KONCERTIEM AIZVADĪTA “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONA

26. augustā tika noslēgta “Origo Summer Stage” grandiozā 7. sezona kopā ar spilgtiem latviešu māksliniekiem -  grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēja savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Skatītāji pēc muzikāli saviļņojošā koncerta mūziķus pavadīja, stāvot kājās un sveicot ar skaļām ovācijām.

Lasīt vairāk
25.08.2016

“MELO-M” UN “PIENEŅU VĪNS” NOSLĒGS “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONU

Piektdien, 26. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 “Origo Summer Stage” notiks grandiozais 7. sezonas noslēgums kopā ar grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēs savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Ikviens ir aicināts apmeklēt bezmaksas noslēdzošo koncertu un baudīt muzikālos vasaras vakarus ”Origo” laukumā.

Lasīt vairāk
24.08.2016

“ORIGO” FOLKFESTIVĀLS PRIECĒS AR DAŽĀDU TAUTU ETNO UN FOLKMŪZIKU

Tuvojoties augusta izskaņai, kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina priecēt ar augstvērtīgiem pašmāju un ārzemju mūzikas izpildītāju koncertiem. Ceturtdien, 25. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 ikviens bez maksas varēs baudīt tradicionālo “Origo” folkfestivālu, kurā uzstāsies Deniss Paškevičs un grupa “Baraka”, postfolkoras grupa “Iļģi” un mūzikas izpildītājs Sauļus Petreikis no Lietuvas.

Lasīt vairāk
06.08.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” AUGUSTA KONCERTPROGRAMMA: KRĀŠŅIE RĪGAS SVĒTKI, “ORIGO” FOLKFESTIVĀLS UN CITI SPILGTI KONCERTI

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” turpina grandiozo koncertsezonu ar īpaši vērienīgiem un daudzveidīgiem koncertiem pašā Rīgas sirdī. Augusta vidū Rīgas svētku ietvaros norisināsies cikla “Dziesmu tilti no sirds uz sirdi” koncerti, kur trīs dienu garumā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” varēs baudīt augstvērtīgus dziesmu un deju mākslinieku priekšnesumus. Tāpat arī notiks tradicionālais “Origo” folkfestivāls, pulcējot kopā dažādus etno un folkmūzikas māksliniekus. Visus koncertus “Origo Summer Stage” ir iespēja baudīt bez maksas.

Lasīt vairāk