Jaunumi

01.07.2016

“Origo Summer Stage” grandiozi atklāts festivāls “Rīgas Ritmi 2016”

29. jūnijā no plkst. 18:00 līdz 20:00 notika Starptautiskā mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas koncerts, kas jau septīto gadu tradicionāli norisinās “Origo Summes Stage”. Ikvienam interesentam bija iespēja baudīt pasaulslavenu augstas klases mākslinieku koncertu, kurā piedalījās trīs izcilu mūziķu sastāvi - amerikāņu saksofonists Dereks Brauns, grupa “The Brag Pack” un  trio “Cissokho – Brönnimann – Hason”.

Lasīt vairāk
28.06.2016

“ORIGO SUMMER STAGE” VĒRIENĪGĀ KONCERTPROGRAMMA TURPINĀS

ŠONEDĒĻ FESTIVĀLA “RĪGAS RITMI 2016” ATKLĀŠANAS KONCERTS

Turpinot priecēt Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas mūzikas koncertu programmu, mēneša izskaņā, trešdien, 29. jūnijā plkst. 18.00 klausītājiem būs iespējams dzirdēt džeza, pasaules un improvizētās mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas koncertu.

Lasīt vairāk
03.06.2016

AR MAESTRO RAIMONDAM PAULAM VELTĪTU IZSTĀDI ATKLĀTA “ORIGO SUMMER STAGE” KONCERTU UN FESTIVĀLU PROGRAMMA

2. jūnijā tirdzniecības centra „Origo” laukumā ar izstādi “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” tika svinīgi atklāta “Origo Summer Stage” jaunā 7. sezona. Pasākumā piedalījās pats Maestro Raimonds Pauls, festivāla “Rīgas Ritmi” idejas autors Māris Briežkalns un citi tautā iemīļoti un zināmi cilvēki. Visas vasaras garumā “Origo Summer Stage” piedāvās muzikāli augstvērtīgu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu.

Lasīt vairāk
01.06.2016

AR MAESTRO RAIMONDA PAULA 80 GADU JUBILEJAI VELTĪTU IZSTĀDI VĒRIENĪGI TIKS ATKLĀTA “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONA

Rīt, 2. jūnijā laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” ar Maestro Raimondam Paulam un visiem džeza mīļotājiem veltītu izstādi „Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” tiks vērienīgi atklāta „Origo Summer Stage” 7. sezona. Visu vasaru pilsētniekiem un tās viesiem būs iespēja baudīt kvalitatīvus un daudzveidīgus bezmaksas koncertus, kuru programma tiks izziņota tikai atklāšanas pasākumā. Atklāšanas koncertā skatītājus priecēs „Musiqq”, Latvijas Radio Brass Band un Kristīne Prauliņa (mākslinieciskais konsultants Maestro Raimonds Pauls).

Lasīt vairāk
20.05.2016

“ORIGO” VESELĪBAS MĒNEŠA IETVAROS, IKVIENS AICINĀTS PIEVĒRSTIES VESELĪGAM DZĪVESVEIDAM

Mūsdienu lielajā steigā visi ir aizņemti ar dažādām ikdienas rūpēm un darbiem, ka nemaz neatliek laika padomāt par sevi un savu veselību. Tieši tādēļ tirdzniecības centrs “Origo” vēlas aicināt pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Sākot ar rīta vingrošanu un Sirds mazspējas dienai veltītu pasākumu 7. maijā, tika atklāts “Origo” veselības mēnesis, un līdz pat 31. maijam norisināsies dažādas veselības un aktīva dzīvesveida veicināšanas aktivitātes, kurās ikviens interesents ir aicināts piedalīties bezmaksas.

Lasīt vairāk