Par Origo

Par Origo

«Origo» ir mūsdienīgs iepirkšanās centrs pašā Rīgas centrā blakus centrālajam pilsētas transporta mezglam. Tā kā tirdzniecības centrs ir savienots ar centrālo dzelzceļa staciju, tam ir liela loma gājēju ikdienas dzīvē. «Origo» ir lielisks paraugs daudzfunkcionālai attīstībai, apvienojot iepirkšanos, ēdināšanu, pakalpojumus un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tā apmeklētāju skaits sniedzas pāri 35 miljoniem gadā.

DAŽĀDĪBA

Pateicoties savai atrašanās vietai, «Origo» ir kļuvis par iemīļotāko pieturas punktu daudziem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. Konceptuāli tas ir orientēts uz plašām patērētāju grupām ar pilsētniecisku ievirzi. Tirdzniecības centrā «Origo» vidusmēra pircējam ir pieejams plašs kvalitatīvu preču klāsts. Daudzus apmeklētājus piesaista dažādās pusdienošanas iespējas, un vēl vairāk apmeklētāju piestāj uz tasi kafijas pa ceļam uz savu galamērķi.

ATRAŠANĀS VIETA

«Origo» atrodas lieliskā vietā blakus Centrāltirgum, centrālajai dzelzceļa stacijai un autoostai, un ik dienu to apmeklē 95 000 cilvēku. Stacijas laukums vēsturiski vienmēr ir bijis viena no visrosīgākajām un svarīgākajām vietām pilsētā. Tagad šī īpašā vieta apvieno stipras tradīcijas un jaunas vēsmas. Multifunkcionalitāte un uzlabota infrastruktūra šajā vietā ir radījusi sociāli vēl aktīvāku gaisotni. Lai gan tirdzniecības centrs atrodas tuvu sabiedriskajam transportam, tas piedāvā arī apakšzemes stāvvietu 164 automašīnām.

IZVIETOJUMS

Tirdzniecības centra «Origo» kopējā platība ir 35 000 m2. Tas sastāv no divām jaunām ēkām, kas ir savienotas ar pilnībā atjaunotām dzelzceļa stacijas hallēm un kopā veido vienotu namu. Ieejas ir veidotas tā, lai atbilstu gājēju plūsmai no Vecrīgas un apkārt esošajām biroju ēkām. Pārdomātais centra plānojums nodrošina vienmērīgu apmeklētāju plūsmu visā tirdzniecības centrā.

INTERJERS

«Origo» ir moderns un plašs iepirkšanās centrs. Vairāki jumta logi ļauj veikalā ienākt dienas gaismai. Mūsdienīgas caurspīdīga stikla fasādes savienojumā ar koku un metālu veido elegantu un modernu stilu. «Origo» ir raksturīgas siltas krāsas, kas rada patīkamu gaisotni.

VEIKALI

Trijos iepirkšanās centra stāvos ir izvietotas 220 tirdzniecības vietas. «Origo» orientējas galvenokārt uz iepirkšanos un ēdināšanu. Turklāt centrs sniedz arī dažādus pakalpojumus un impulsa radītas iepirkšanās iespējas. «Origo» piedāvā plašu augstas kvalitātes preču izvēli vidusmēra pircējam.