‹ Visas ērtības

Sasniedzamība

Ar automašīnu

Apmeklētājiem, kas ierodas ar automašīnu, ir pieejama plaša un moderna pazemes autostāvvieta. Vairāk par autostāvvietu var uzzināt: https://www.origo.lv/amenity-type/pazemes-stavvieta/

Skatīt kartē ›

Ar sabiedrisko transportu

Pie TC ORIGO atrodas daudzu maršruta taksometru, trolejbusu, autobusu pieturvietas. Tramvaja pietura atrodas četru minūšu gājiena attālumā, Rīgas Starptautiskā autoosta ‒ piecu minūšu gājiena attālumā. TC ORIGO ir savienots ar Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un no vilciena perona ir tieša ieeja TC ORIGO otrajā stāvā.

Ar velosipēdu

Apmeklētajiem ir pieejamas ērtas velosipēdu novietnes ārpusē pie tirdzniecības centra ieejām. Visiem interesentiem ir pieejamas plašas velosipēdu novietnes arī pazemes autostāvvietā, kurā velosipēdisti var nokļūt pa atsevišķi izbūvētu velosipēdistu joslu un novietot savu braucamo drošībā, kur to neietekmēs laikapstākļi.

Skatīt kartē ›

Vecākiem ar bērnu ratiņiem

ORIGO var ērti un droši piekļūt apmeklētāji ar bērnu ratiņiem, izmantojot labiekārtoto Satekles un Elizabetes ielas krustojumu, kā arī no Stacijas laukuma un vilcienu peronu puses. ORIGO vide ir piemērota, lai apmeklētāji ar bērnu ratiņiem varētu apmeklēt veikalus, ēdināšanas vietas un pakalpojumu sniedzējus. Tirdzniecības centrā ir izvietoti ērti un mūsdienīgi lifti, kas atvieglos nokļūšanu vēlamajā stāvā, kā arī uz bērnu un vecāku telpu, ja nepieciešams.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem

ORIGO interjers ir veidots tā, lai veikali, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēji būtu pieejami apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Pazemes autostāvvietā netālu no liftiem ir izvietotas marķētas vietas automobiļiem cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tirdzniecības centrā ir izvietoti ērti un mūsdienīgi lifti, kas atvieglos nokļūšanu vēlamajā stāvā.
Katrā TC stāvā ir labierīcības/tualetes, kas ir pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Skatīt kartē ›

Redzes invalīdiem

Labiekārtota pārvietošanās vājredzīgiem apmeklētājiem ‒ liftos un uz evakuācijas kāpņu margām ir norādes Braila rakstā.
Neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem ir atļauts ienākt tirdzniecības centrā ar suni pavadoni.

0. stāvs
1. stāvs
2. stāvs

0

stāvs

1

stāvs

2

stāvs