Origo. Viss tuvākais.

Origo ir viss tuvākais tavai ikdienai.

Origo darbības uz ilgtspējīgu attīstību

Origo tirdzniecības centra apsaimniekošanas un ēkas būvniecības darbības ir pamatotas ar ilgtspējīgas darbības principiem. Origo darbības ikdienā ir vērstas uz vairāku globālu ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu.

Ērti un pa ceļam

Origo vienuviet ir pieejamas labas iepirkšanās iespējas, maltītes dažādām gaumēm un plašs ikdienas pakalpojumu un servisu klāsts. Esam pilsētas centrā un Origo var viegli piekļūt, gan ejot kājām, gan braucot ar velosipēdu vai automobili, gan izmantojot sabiedrisko transportu. Sinerģija ar Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju dara šo iepirkšanās centru unikālu.

Praktiski

Vēlamies atvieglot gan pilsētnieku steidzīgo ikdienu, gan rūpēties par Rīgas viesiem, piedāvājot iepirkšanos iecienītu zīmolu veikalos vai maltītes baudīšanu dažādos restorānos un kafejnīcās.

Ilgākas darba stundas pakalpojumu sniedzējiem ir īpaša vērtība aizņemtiem pilsētniekiem vai Rīgas viesiem. Izmantojot vienuviet ikdienā nepieciešamos pakalpojumus, piemēram, pastu, banku, telekomunikāciju operatorus vai ķīmisko tīrītavu, mūsu apmeklētājiem ir vairāk brīvā laika, lai pavadītu to sev tīkamās nodarbēs.

Cienot vēsturisko mantojumu

Origo ir veidots tā, lai saglabātu pazīstamus pilsētvides objektus, integrējot tos jaunajās celtnēs. Pulksteņa tornis ir paaudzēs pazīstams orientieris Rīgas pilsētā. Origo ir sinerģijā ar Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju, kur ik dienu Latvijas galvaspilsētā ierodas gan citu Latvijas novadu iedzīvotāji, gan tālāki viesi. Origo jaunā ēka Satekles ielā 2B ir īpaša celtne, kas ir būvēta vēsturiskās pasta ēkas vietā, no kuras izsenis tika mērīti attālumi no galvaspilsētas līdz citām pilsētām Latvijā. Ēkas pirmajā stāvā ir iespēja noskatīties filmu par pasta ēkas vēsturi.

Patīkama un mūsdienīga vide

Origo ir patīkama un mūsdienīga vide, kur var sarūpēt ikdienā nepieciešamo, kā arī lieliska vieta, kur satikties radiem, draugiem vai kolēģiem, pat ja viņi dodas viens otram pretī no dažādām pasaules malām. Mūsu restorānos var nesteidzīgi baudīt izcilus ēdienus, veroties dinamiskajā pilsētas ainavā.

Esam pārliecināti, ka skaista vide un burvīgs skats padara tikšanos vai maltīti tikai labāku.

Origo ir vieta, kur saņemt ikdienas kultūrdevu, ‒ laukumā pie Origo regulāri tiek rīkoti daudzveidīgi kultūras pasākumi, dažādu mūzikas stilu koncerti un fotoizstādes.