12. jūnijā laukumā pie t/c “Origo” notiks asinsdonoru nedēļai veltīts pasākums “Mums ir viena asinsrite”

Lai atzīmētu asinsdonoru kustības vienotību un nozīmi līdzcilvēku dzīvību glābšanā, no 10. līdz 14. jūnijam Valsts asinsdonoru centrs (VADC) atzīmē asinsdonoru nedēļu. Visas nedēļas laikā sadarbībā ar radio “Star FM” tiek popularizēta asinsdonoru kustība. Trešdien, 12. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Rīgā pie tirdzniecības centra “Origo” notiks asinsdonoru nedēļai veltīts pasākums “Mums ir viena asinsrite”. Tajā ikvienam būs iespēja noskaidrot savu asinsgrupu un ziedot asinis VADC mobilajā autobusā, kā arī iesaistīties “Star FM” organizētajās aktivitātēs īpašajā radio pop-up studijā.

Pasaules asinsdonoru nedēļas mērķis ir popularizēt asinsdonoru kustību Latvijā, informējot cilvēkus par asins ziedošanas mērķi un ieguvumiem ziedojot asinis. VADC vēlas pateikties esošajiem donoriem par labo darbu, palīdzot glābt nelaimē nonākušo līdzcilvēku dzīvības, kā arī aicināt ikvienu pievienoties draudzīgajai asinsdonoru kustībai.

Pasaules asinsdonoru dienas pasākuma laikā no plkst. 12.00 līdz 16.00 pie tirdzniecības centra “Origo” darbosies VADC izbraukuma autobuss un aktivitāšu telts, kur ikviens klātesošais varēs noskaidrot savu asinsgrupu, hemoglobīna līmeni un ziedot asinis.
Par svētku sajūtu īpašā radio Star FM pop-up studijā rūpēsies dīdžeji Maija Rozīte un Oskars Lepers. Pie viņiem viesosies tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā Dairis Bertāns, Anastasija Samoilova, Tīna Graudiņa, kā arī mūziķi Dons, Patrisha, Chris Noa un citi pārsteiguma viesi.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts un iegūtie materiāli var tikt izmantoti t/c “Origo” un VADC publicitātes materiālos.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?