AIESEC IEPAZĪSTINA AR DAŽĀDU TAUTU TRADĪCIJĀM KULTŪRAS SVĒTKOS “GLOBAL VILLAGE”

20. jūlijā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” norisinājās pasaulē lielākās jauniešu organizācijas “AIESEC” rīkotie vērienīgie kultūras svētki “Global Village” jeb “Internacionālais Ciemats”. Jaunieši no 25 pasaules valstīm sanāca kopā, lai iepazīstinātu ar savu kultūru un tradīcijām, parādot tradicionālos tērpus, suvenīrus, ēdienus, dziesmas un dejas.

Laukumu pie tirdzniecības centra “Origo” pieskandināja “Global Village” dalībnieku koncerts, kur varēja iepazīties ar vairāk kā 20 dažādu valstu kultūrām. Šis pasākums atdzīvināja ideju, ka pasaule ir viens liels internacionālais ciemats un iedvesmoja cilvēkus saprast un pieņemt citu kultūru unikalitāti un atšķirības, tādējādi veicinot mieru pasaulē. Izpildot vairākas tautā iemīļotas dziesmas, pasākumā uzstājās Latvijas dziedātāja un “Rīgas balles 2016” organizētāja Natālija Tumševica un grupa “Mirothin’ Master Band”. Paralēli koncertam, ikvienam bija iespēja iegūt papildus informāciju par “AIESEC” Latvijā un jauniešu ieguvumiem tur darbojoties. Pasākumā piedalījās arī Zviedrijas vēstnieks H.E.Henriks Landerholms, Arābu Latvijas tirdzniecības kameras izpilddirektors Khaled Elawat,  kā arī Kanādas, Grieķijas, Nīderlandes, Turcijas un Francijas vēstniecību pārstāvji Latvijā.

“AIESEC” ir jauniešu organizācija, kas aktīvi darbojas jau gandrīz 70 gadus. Pašlaik organizācija ir pārstāvēta vairāk kā 2400 pasaules universitātēs 126 pasaules valstīs. Kopš 1995. gada “AIESEC” darbojas arī Latvijā. Ar “AIESEC” palīdzību jaunieši var atrast prakses vietas ārzemēs, attīstīt savu līdera potenciālu, paplašināt savu redzesloku, izveidot savu personīgo kontaktu tīklu, izprast savus nākotnes mērķus un potenciālo darbības virzienu.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+6

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?