AIZVADĪTA SIRDS VESELĪBAS DIENA “VESELA SIRDS – LAIMĪGA SIRDS”

Visu mīlētāju dienā, 14. februārī no plkst. 11.00 līdz 15.00 tirdzniecības centrā “Origo” norisinājās sirds veselības diena “Vesela sirds – laimīga sirds”, kur ikvienam apmeklētājam bija iespēja bez maksas pārbaudīt savu sirds veselību.

Latvijā un pasaulē sirds un asinsvadu slimības joprojām ir viena no galvenajām veselības problēmām. Tāpēc Valentīndienā Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes, P. Stradiņa medicīnas koledžas, Rīgas Medicīnas koledžas un Rīgas 1. medicīnas koledžas studenti zinošu speciālistu vadībā aicināja rūpēties par savu sirds veselību un sniedza iespēju ikvienam apmeklētājam bez maksas izmērīt asinsspiedienu un pulsu, uzzināt informāciju par sirds veselības profilaksi, noteikt ķermeņa masas indeksu, kā arī holesterīna un cukura līmeni asinīs.

Tirdzniecības centra “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis: “Valentīndiena ir mīlestības svētki, kuros jāapliecina sava uzmanība un īpaši jāparūpējas ne tikai par saviem tuvajiem, bet arī par sevi pašu un savu sirdi. Priecājamies par LU Medicīnas fakultātes un medicīnas koledžas studentu izrādīto iniciatīvu – sirds veselības dienu “Vesela sirds – laimīga sirds”, kuras ietvaros arī tirdzniecības centrā “Origo” ikviens interesents varēja noskaidrot savas sirds veselības rādītājus.”

Sirds veselības diena tika īstenotā kopā ar pacientu biedrību “ParSirdi.lv” un Latvijas Kardiologu biedrību.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?