AR MAESTRO RAIMONDAM PAULAM VELTĪTU IZSTĀDI ATKLĀTA “ORIGO SUMMER STAGE” KONCERTU UN FESTIVĀLU PROGRAMMA

2. jūnijā tirdzniecības centra „Origo” laukumā ar izstādi “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” tika svinīgi atklāta “Origo Summer Stage” jaunā 7. sezona. Pasākumā piedalījās pats Maestro Raimonds Pauls, festivāla “Rīgas Ritmi” idejas autors Māris Briežkalns un citi tautā iemīļoti un zināmi cilvēki. Visas vasaras garumā “Origo Summer Stage” piedāvās muzikāli augstvērtīgu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu.

Atklāšanas koncertā skatītājus priecēja grupa “Musiqq” un “Latvijas Radio Brass Band” kopā ar džeza mūzikas izpildītāju Kristīni Prauliņu – mākslinieciskais konsultants Raimonds Pauls. Koncertā bija dzirdamas gan jaunas un mazāk dzirdētas, gan jau visiem labi zināmas mūzikas melodijas.

„Man ir prieks, ka Latvijā cilvēki arvien vairāk sāk interesēties par džeza mūziku, ko var redzēt pēc koncertu apmeklētības – tie paliek aizvien vairāk un vairāk apmeklēti. Patīkami ir tas, ka jums patīk džezs,” atklāšanas pasākumā dalās Maestro Raimonds Pauls.

Māris Briežkalns, festivāla „Rīgas Ritmi” idejas autors: „Tirdzniecības centrs „Origo” ir vieta, kur skan džeza mūzika, un, kā zināms, katra vieta, kura pulcē džeza mīļotājus, ir īpaša. Man ir liels prieks, ka šeit “Origo” laukumā ir izstāde, kura veltīta Latvijas džeza mūziķiem, kuri ir devuši lielu ieguldījumu tās popularizēšanā un attīstībā. Novēlu “Origo Summer Stage”, kurā arī šogad skanēs džeza un improvizācijas mūzika, ilgu pastāvēšanas laiku!”

Arī šovasar „Origo Summer Stage” piedāvās plašu mūzikas pasākumu programmu visas vasaras garumā, sniedzot iespēju pilsētas iedzīvotājiem un viesiem baudīt kvalitatīvu izcilu izpildītāju mūziku – džezu, blūzu, rokenrolu, funk, r’n’b, pop, folkmūziku, kā arī klasisko mūziku. Visas vasaras garumā „Origo Summer Stage” ietvaros klausītājus priecēs pašmāju un ārzemju mūziķu apvienības, kā arī festivālu „Artissimo”, „Saulkrastu Jazz Festival”, „Rīgas Ritmi”, „Blūza festivāls” atklāšanas koncerti.

„Šogad vērienīgi tika atklāta „Origo Summer Stage” jaunā sezona, un mēs esam lepni, ka septiņu gadu laikā izdevies nostiprināt šo tradīciju un piedāvāt daudzveidīgu muzikālu baudījumu ikvienam. Arī šogad esam sagatavojuši kvalitatīvu koncertu programmu, kas solās būt ļoti krāšņa un priecēs klausītājus ar dažādu muzikālo gaumi. Kā arī visu vasaru apmeklētājiem būs iespēja apskatīt unikālu džeza fotoizstādi, kas ir veltīta latviešu izcilajam komponistam un pianistam Maestro Raimondam Paulam,” stāsta tirdzniecības centra „Origo” vadītājs un viens no „Origo Summer Stage” iniciatoriem Aleksandrs Ņemirovskis.

„Origo Summer Stage” jaunās sezonas turpinājumā jau šodien, 3. jūnijā no plkst. 17:00 līdz 18:30  ikviens ir aicināts uz Hermaņa Brauna rīkotā festivāla “Artissimo” krāšņo un muzikāliem baudījumiem bagāto koncertprogrammu. Vēl jūnija mēnesī skatītājus priecēs grupas “Mitrokhin’s Master Band”, “O’Night Quartet”, un būs dzirdams arī starptautiskā mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi” atklāšanas koncerts. Kā arī norisināsies folkfestivāla “Baltica” koncerts, kas priecēs klausītājus ar latviešu, līvu, latgaliešu un citu tautu un tautību tradicionālo mūziku.

Jūlijā norisināsies “Blūza svētki Origo” un vērienīgā džeza festivāla “Saulkrasti Jazz” koncerti, kur ikvienam būs iespēja redzēt un dzirdēt izcilākos Latvijas un ārzemju džeza mūzikas izpildītājus un grupas. Savukārt augustā Rīgas svētku ieskaņās uz “Origo Summer Stage” skatuves būs dzirdama īpašā svētku koncertprogramma, bet augusta otrajā pusē skatītājus priecēs “Origo Summer Stage” šī gada jaunums – festivāls „Klezmer music festival Hava Nagila”

„Origo Summer Stage” programma jūnijā:

3. jūnijs 17:00 – 18:30. Festivāla „Artissimo” koncertprogramma
10. jūnijs 17:00 – 20:00. Mitrokhin’s Master Band
17. jūnijs 17:00 – 20:00. O’Night Quartet
21. jūnijs 16:00 – 18:00. Folkfestivāla „Baltica” ieskaņas
29. jūnijs 18:00 – 20:00 Festivāla „Rīgas Ritmi” atklāšana
9., 18., 30. jūnijs 17:00 – 20:00 „Origo Summer Stage” džeza mūzikas izlase

Līdz šim uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstājušies vairāk kā 100 ārzemju un Latvijas mākslinieki un muzikālās apvienības, tajā skaitā tādi iecienīti mūziķi kā Olga Rajecka, Jolanta Gulbe, Pits Andersons, Intars Busulis, Jānis Stībelis, grupas „Dagamba”, „Otra puse”, „PER”, „The Sounds Poets” un daudzi citi. Tāpat ik gadu „Origo Summer Stage” uz Rīgu atvedis arī ārzemju viesus, sniedzot iespēju ikvienam interesentam iepazīt mūziku no visas pasaules – sākot ar Lietuvu, Zviedriju un Lielbritāniju un beidzot ar ASV, Brazīliju, Indiju un pat Āfriku.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+18

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?