Ar prezentācijas koncertu t/c “Origo” MARTA izdod albumu “Dabas parādība”

Mūziķes un dziesmu autores MARTA otrā studijas albuma “Dabas parādība” izdošanas svētki ar rudenīgu koncertu tika svinēti tirdzniecības centrā “Origo” 2. novembra vēlā pēcpusdienā.

Šoruden aprit divi gadi kopš MARTAS pirmā pilnmetrāžas albuma “Lietas, kas notiek manā galvā”, kas izpelnījās gan klausītāju, gan mūzikas kritiķu atzinību. “Savā ziņā šis ir kā turpinājums iepriekšējam albumam, jo arī “Dabas parādība” ir, pirmkārt, par mani pašu,” stāsta dziedātāja. “Dziesmu rakstīšana ir mana terapija, un man ir svarīgi būt godīgai gan pret klausītājiem, gan sevi, citādi šī terapija nestrādā, un man vienkārši nav interesanti. Tāpēc albumā ir iekļauti tikai patiesi stāsti par to, kas man sāp, pēc kā ilgojos un tiecos, kas iepriecina, kas justs un piedzīvots.”

T/C “Origo” mārketinga vadītāja Baiba Broka Maļinovska: “Mūsu telpas jau ierasti ir vieta, kurā apmeklētājiem un darbiniekiem sniedzam iespēju baudīt augstvērtīgus mākslas, kultūras un mūzikas dzīves notikumus. Šajā rudens sezonā ar prieku uzņēmām dziedātāju MARTA viņas albuma “Dabas parādība” prezentācijas koncerta ietvaros. Atbalsts mūziķiem, dejotājiem, māksliniekiem un citiem kultūras notikumiem un veidiem ir daļa no “Origo” īstenotajām aktivitātēm, kas sniedz vērtīgas un pieejamas izklaides iespējas gan mūsu apmeklētājiem, gan arī Rīgas viesiem.”

T/C “Origo” aizvadītajā koncertā klausītājiem tika prezentēts dziedātājas MARTA albums “Dabas parādība”, kas tapis sadarbībā ar MARTAS muzikālajiem domubiedriem un producentiem JJ Lush (Jānis Jačmenkins) un DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kuri veikuši balss ierakstu, producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus. “Marta ir lieliska stāstniece, kas savus stāstus spēj ietērpt dziesmās. Šķiet, šajā albumā viņas stāstiem esam atraduši nedaudz alternatīvāku skanējumu, to sabalansējot ar smalkumu un sievišķību. Ja atceramies mūžseno teicienu – “pastāvēs, kas pārvērtīsies” – tad Marta noteikti ir uz palikšanu!” uzskata JJ Lush. Ilgstošo muzikālo sadarbību komentē arī DJ Rudd: “Vērojot māksliniekus, ar kuriem strādāju, man ir svarīgi redzēt izaugsmi. Man lielu prieku sagādā apjausma, ka Marta turpina iet savu ceļu, un, manuprāt, dodas pareizajā virzienā – pretī izaicinājumiem un jauniem radošiem apvāršniem,”

“Dabas parādības” vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Rinalda Feldmane. Albumu dzīvajā izpildījumā būs iespējams dzirdēt pavasarī, vairākos īpašos koncertos. Kā pirmā satikšanās vieta izvēlēta K.K. fon Stricka villa Rīgā, kur 12. aprīlī MARTA ar mūziķu pavadošo sastāvu pilnā garumā izpildīs gan jaunās, gan senākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas. Foto: Klaids Lielbiksis

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+13

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?