Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu atklās “Origo Summer Stage” 8. sezonu

Šo trešdien, 28. jūnijā plkst. 17.00, laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” grandiozi tiks atklāta vasaras kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” 8. sezona. Šis gads ir īpašs ar to, ka 8. sezonas atklāšana noritēs īpaši vērienīgi, priecējot dažādu mūzikas stilu cienītājus ar diviem krāšņiem koncertiem, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Savukārt otrajā šīs nedēļas koncertā, kas plānots 30. jūnijā plkst. 18.00, klausītājus priecēs un ar jaunām mūzikas skaņām pārsteigs dziedātāja Aija Andrejeva un grupa “Astro’n’out”.

28. jūnijā plkst. 17.00 notiks pirmais “Origo Summer Stage” atklāšanas koncerts, kurā apmeklētājiem būs iespēja baudīt viena no Latvijā iemīļotākā un apmeklētākā mūzikas festivāla – “Rīgas Ritmi 2017” – atklāšanu, kas šogad norisināsies jau 17. reizi. Tas ir viens no vadošajiem mūzikas festivāliem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, pulcējot gan augstas klases māksliniekus no visas pasaules, gan jaunus, vēl nedzirdētus mūzikas talantus. “Origo Summer Stage” jauno sezonu un festivālu “Rīgas Ritmi 2017” ieskandinās vokāliste Dināra Rudāne, “Riga Jazz Quartet” un “Riga Jazz Stage 2016” laureāte Polina Tarasenko no Ukrainas. Turklāt “Origo Summer Stage” apmeklētājus pārsteigs īpaša viešņa – neskaitāmu mūzikas balvu ieguvēja, starptautiski atzīta blūza zvaigzne no Amerikas Savienotajām Valstīm, kuras vārdu pasākuma organizatori pagaidām patur noslēpumā.

Vokāliste Dināra Rudāne ir viena no jaunajām, talantīgajām latviešu solistēm, kura pazīstama kā grupas “re:public” vokāliste un ir uzstājusies kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Savukārt “Riga Jazz Quartet” sastāvā apvienojušies vairāki šībrīža labākie Latvijas džeza mākslinieki: pianists Viktors Ritovs, ģitārists Rihards Goba, kontrabasists Edvīns Ozols un bundzinieks Artis Orubs. “Origo Summer Stage” atklāšanā “Riga Jazz Quartet” uzstāsies kopā ar mūziķi un komponistu, mutes harmoniku virtuozu un taustiņinstrumentālistu Raimondu Macatu. Klausītājus “Origo Summer Stage” priecēs arī jaunā un daudzsološā mūziķe no Ukrainas – Polina Tarasenko, kas ir konkursa “Riga Jazz Stage 2016” laureāte.

30. jūnijā plkst. 18.00 norisināsies otrais “Origo Summer Stage” nedēļas atklāšanas koncerts, kurā uzstāsies atraktīvā un enerģiskā Aija Andrejeva un Latvijā jau iemīļotā grupa “Astro’n’out”. Aija Andrejeva “Origo Summer Stage” apmeklētājiem sniegs lielisku koncertu, kurā būs dzirdamas pašas iemīļotākās dziedātājas dziesmas, un īpaši šajā koncertā tiks izpildīta mūziķes jaunākā dziesma “Mēs pārejam uz Tu”, kas tika laista klajā šīgada maijā. Sagaidāms, ka uzstāšanās laikā dziedātājai pievienosies arī viņas tēvs Alex, grupas “Opus Pro” solists, ar kuru kopā tapusi jaunākā dziesma. Savukārt grupas “Astro’n’out” koncerta laikā būs dzirdamas kā jaunas un vēl mazpazīstamas, tā arī tautā zināmas un iemīļotas dziesmas. Grupa koncertē jau 14 gadus, kopā izdodot piecus studiju albumus, kuros iekļautās dziesmas neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju.

“Mums ir liels prieks “Origo Summer Stage” apmeklētājiem piedāvāt augstvērtīgu un spilgtu mūzikas izpildītāju koncertus, ļaujot ikvienam tos apmeklēt pilnīgi bez maksas Rīgas iedzīvotāju un pilsētas viesu ceļu krustpunktā – laukumā pie t/c “Origo”. Koncertu programma ir izveidota tā, lai būtu interesanta un baudāma ikvienam klausītājam ar dažādām mūzikas gaumēm – gan kvalitatīva džeza, blūza un rokenrola cienītājiem, gan arī folkmūzikas un klasiskās mūzikas piekritējiem. T/c “Origo” aicina visus mūzikas mīļotājus sekot līdzi koncertprogrammai un doties baudīt siltos, muzikālos vakarus kopā gan laukumā pie t/c “Origo”, gan “Double Coffee” un “Gan Bei” vasaras terasēs, kur “Origo Summer Stage” laikā būs pieejami īpaši piedāvājumi, rūpējoties par ikviena apmeklētāja labsajūtu,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c “Origo” vadītājs.

Par „Origo Summer Stage”:
Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. Plašā brīvdabas lielformāta fotogalerija, kas izveidota pie tirdzniecības centra “Origo”, ir uzņēmuma “Linstow Center Management” iniciatīva kvalitatīvas kultūrvides radīšanai pilsētā. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ir “Linstow Center Management” dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Mājaslapa: www.summerstage.lv.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?